Kuracja do włosów z błotem karnalitowym BingoSpa

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,10 zł.

14,50 zł

14,50 zł za szt

Kuracja do włosów z błotem karnalitowym BingoSpa 250 ml   Więcej szczegółów

PS1297

Kuracja do włosów z błotem karnalitowym BingoSpa 250 ml

Błoto karnalitowe BingoSpa z Morza Martwego jest naturalną substancją o silnym działaniu na skórę i włosy. Zastosowanie maski błotnej na włosy i skórę głowy przynosi nadzwyczajne efekty w walce z łupieżem, którego przyczyną jest często nadmierne wydzielanie się łoju (łojotok) i łuszczenie się naskórka. Często sytuacjom takim towarzyszą stany zapalne skóry głowy.

Wydzielany przez skórę głowy łój zasadniczo chroni włosy (wytwarza warstwę ochronną dla włosa), jednakże nadmierna jego ilość może powodować zapalenia skóry głowy, a w efekcie tzw. łupież tłusty (łuszczenie się naskórka).
Łupież tłusty może być główną przyczyną łysienia.


Zastosowanie kuracji błotnej z Morza Martwego BingoSpa na włosy i jednocześnie skórę głowy powoduje zwężenie porów skóry, zmniejszenie wydzielania łoju oraz osuszenie skóry głowy. Jednocześnie skład błota z Morza Martwego, w przypadku występowania łupieżu tłustego, może aktywnie przeciwdziałać namnażaniu się grzyba „Pityrosporum ovale” powodującego grzybicę skóry głowy.


Sposób użycia: niewielką ilość preparatu BingoSpa nanieść na umyte, wilgotne włosy, delikatnie rozprowadzić na włosach i wmasować w skórę głowy, pozostawić na 5-10 min., następnie dokładnie spłukać.

Zaleca się stosowanie kuracji przez okres 5-6 tygodni, po 2 aplikacjach tygodniowo.
 
Waga 250g

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kuracja do włosów z błotem karnalitowym BingoSpa

Kuracja do włosów z błotem karnalitowym BingoSpa

Kuracja do włosów z błotem karnalitowym BingoSpa 250 ml

Śledź nas na Facebooku