Jedwab Do Mycia I Pielęgnacji Włosów Bingo Spa 100

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,10 zł.

17,99 zł

17,99 zł za szt

Jedwab Do Mycia I Pielęgnacji Włosów Bingo Spa 1000 ml   Więcej szczegółów

PS1305

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Jedwab do mycia i pielęgnacji włosów 1000 ml BingoSpa

Jedwab do mycia i pielęgnacji włosów BingoSpa zwiększa zatrzymywanie wilgoci na powierzchni włosów, poprawiając ich podatność na układanie, zapobiega elektryzowaniu się, nadaje włosom elastyczność, zdrowy wygląd oraz miękkość i jedwabisty połysk.

Proteina jedwabiu posiada znaczne pokrewieństwo do protein występujących w skórze i włosach. Dzięki temu rozpuszczalne białko jedwabiu może tworzyć na powierzchni włosów film ochronny, który wygładza ich powierzchnię. Nadaje to włosom przyjemny chwyt, poprawia ich czesalność.
Proteiny jedwabiu posiadają ładunek elektrostatyczny przeciwny do ładunku włosów, dzięki czemu preparat posiadający w swoim składzie proteiny jedwabiu silnie przywierają do ich powierzchni.

Zhydrolizowane białko jedwabiu wykazuje szeroki zakres mas cząsteczkowych począwszy od wolnych aminokwasów do polipeptydów o dłuższym łańcuchu. Dzięki czemu łączy w sobie własności zwilżające i błonotwórcze. Białko jedwabiu, zwiększa zatrzymywanie wilgoci na powierzchni włosów i w ten sposób poprawia ich podatność na układanie, zapobiega elektryzowaniu i nadaje im elastyczność, zdrowy wygląd i miękkość oraz jedwabisty połysk.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Jedwab Do Mycia I Pielęgnacji Włosów Bingo Spa 100

Jedwab Do Mycia I Pielęgnacji Włosów Bingo Spa 100

Jedwab Do Mycia I Pielęgnacji Włosów Bingo Spa 1000 ml

Śledź nas na Facebooku