Radełko, Kopytko na stronę

Radełko-kopytko kosmetyczne

Radełka kosmetyczne, nazywane także kopytkami, to akcesoria do paznokci, które wykorzystywane są do obcinania skórek. Radełko służy do precyzyjnego usuwania skórek przy manicure i pedicure, a dokładnie do odpychania i wycinania skórek specjalnie wyprofilowanym ostrzem. To szybki i łatwy sposób na pozbycie się niechcianych skórek i perfekcyjne przygotowanie paznokci do stylizacji. Radełko kosmetyczne jest pomocne również przy usuwanie pozostałości lakierów hybrydowych, żelu i akrylu z płytki paznokcia.

Radełko do manicure - profesjonalne usuwanie skórek

Kopytko kosmetyczne posiada ostre zakończenie, a całość jest twarda i mocna. Radełka mogą mieć różne końcówki: lejkowate zaokrąglone szerokie (służy do odpychania skórek), lejkowate zaokrąglone wąskie (służy do odpychania skórek - precyzyjne), proste ostrze (służy odpychania i obcinania skórek) i specjalnie wyprofilowane skośne ostrze (służy do bocznego usuwania skórek z paznokci). Ergonomiczna rękojeść ułatwia posługiwanie się kopytkiem, odpowiada za precyzję i komfort pracy kosmetyczki. Radełka mogą być dezynfekowane w autoklawie, jak i w płynie do tego przeznaczonym. W szczególności polecamy radełka wykonane ze stali nierdzewnej, używanej do produkcji narzędzi chirurgicznych. Metalowe radełka posiadają antypoślizgowe, rowkowane wykończenie, dzięki czemu narzędzie nie ślizga się w dłoni podczas pracy. Cechuje je też elegancki wygląd. Większość tego typu radełek posiada dwie różne końcówki do manicure. Zaopatrz się w zestaw radełek jakości premium, aby wykonywać manicure i pedicure na najwyższym poziomie.


W naszym sklepie online znajdziesz kopytka kosmetyczne wysokiej jakości, ostre, trwałe i wygodne w użyciu. Te akcesoria przydadzą się zarówno w profesjonalnym salonie kosmetycznym, jak i podczas wykonywania manicure w domowym zaciszu. W ofercie posiadamy też dłutka z pilnikiem przeznaczone do zabiegów manicure oraz sondy podologiczne