Taida Niklas na stronę

Marka Taida Niklas zdobyła uznanie klientek na całym świecie, a to za sprawą wysokiej jakości produktów do stylizacji rzęs. Ekskluzywne wyroby tej firmy cechują najwyższe, światowe standardy wykonania. Tak doskonałe pod względem jakości i atrakcyjnego designu rzęsy są niezwykle cenione przez profesjonalne gabinety kosmetyczne i indywidualne stylistki.

Nasz sklep internetowy Dyskont Kosmetyczny specjalizuje się w dystrybucji profesjonalnych artykułów kosmetycznych, służących do stylizacji paznokci i rzęs oraz mebli, akcesoriów i kosmetyków, które dedykowane są salonom urody i gabinetom fryzjerskim. Pośród bogatej palety artykułów kosmetycznych, znajdują się markowe produkty do przedłużania rzęs marki Taida Niklas.

W naszym asortymencie znajdują się matowe rzęsy o różnych objętościach, które są wykorzystywane do stylizacji przy lekkich, lekkich i średnich, a nawet wszystkich metodach objętościowych. Produkty te cechują się niezwykłą lekkością i subtelnym designem, przez co sprawiają, że oczy wyglądają wyjątkowo atrakcyjnie. Są bardzo wygodne w stylizacji, ponieważ łatwo można je ściągnąć z pasków i tworzyć efektowne wachlarze. Dzięki paskowi trwałego kleju, stylistki szybko i sprawnie wykonają zabiegi przedłużania rzęs. Produkty wykonane są ręcznie i pakowane są po 16 sztuk w eleganckie i trwałe pudełko.

Zakupów można dokonać poprzez wygodny system online, który jest przejrzysty i prosty. Gwarantujemy niskie ceny, które dzięki programom lojalnościowym i rabatom mogą stać się jeszcze niższe.