Akcesoria kosmetyczne Staleks, które pomogą Ci zadbać o urodę

Nasza uroda wymaga systematycznej pielęgnacji, aby jaśniała pełnym blaskiem. Do codziennych zabiegów kosmetycznych potrzeba nie tylko wysokiej jakości kremów, balsamów, odżywek, lecz również precyzyjnych narzędzi, które pomogą nam zachować piękny i zadbany wygląd. Firma Staleks jest producentem doskonałych przyborów kosmetycznych, wyróżniających się estetyką, trwałością i ergonomią. Przedstawiamy produkty, jakich nie powinno zabraknąć w kosmetyczce nowoczesnej kobiety, dla której elegancja i piękno są nadrzędnymi wartościami. Każde z narzędzi możesz wygodnie zamówić przez internet w hurtowni kosmetycznej DyskontKosmetyczny.pl.

Akcesoria Staleks do paznokci

Jedną z podstawowych czynności związanych z higieną jest dbałość o paznokcie dłoni i stóp. Z ergonomicznymi akcesoriami firmy Staleks manicure i pedicure staną się prawdziwą przyjemnością. Dobrze wyważone cążki pozwolą pozbyć się nieestetycznych skórek zarastających płytkę paznokciową. Skórki z łatwością usuniesz dzięki wyjątkowo precyzyjnemu kopytku z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Podczas pielęgnacji paznokci przydatnym narzędziem są małe, wyjątkowo ostre nożyczki, którymi bez trudu skrócisz zbyt długą płytkę lub usuniesz skórki. Narzędzia firmy Staleks wykonane zostały z najwyższą starannością o ich trwałość i funkcjonalność. Dzięki dużemu zróżnicowaniu modeli cążek, nożyczek czy kopytek kosmetycznych możesz wybrać takie, którymi będzie Ci najwygodniej wykonać zabiegi pielęgnacyjne paznokci dłoni lub stóp.

STALEKS KOPYTKO DO SKÓREK PE-10/2  STALEKS NOŻYCZKI DO SKÓREK SBC-10/2  STALEKS OBCINACZKI MAŁE DO PAZNOKCI KBC-10

Bez zbędnych włosków dzięki pęsetce!

Nie da się ukryć, że włoski rosnące w niepożądanych miejscach spędzają sen z powiek niejednej kobiecie. Niezastąpionym narzędziem do walki z tym mankamentem urody jest pęseta. Firma Staleks oferuje szeroką gamę tych akcesoriów. Wśród nich znajdziesz pęsety proste, skośne oraz punktowe. Niektóre pokryte są kolorowym, trwałym i antypoślizgowym tworzywem. Każda z pęset wyróżnia się precyzyjnym stykiem i miękkim zaciskiem, który nie męczy dłoni. Używając owych wysokiej klasy narzędzi z łatwością zadbasz o właściwy kształt brwi, które są niezwykle istotną częścią twarzy. Wielu stylistów i makijażystów uważa, że właśnie brwi rysują całą twarz. Nasady brwi są szczególnie wrażliwymi punktami podczas regulacji. Jeśli usuniesz w tym miejscu choćby o jeden włosek za dużo, możesz zaburzyć płynną linię łuku brwiowego. Aby tego uniknąć, zastosuj pęsetę punktową, która wyróżnia się wąską precyzyjną końcówką i bez trudu łapie pojedyncze włosy. Dzięki niej zyskasz pełną kontrolę nad perfekcyjnym kształtem brwi.

STALEKS PĘSETA DO BRWI SKOŚNA TC-12/3  STALEKS PĘSETA DO BRWI TBC-20/4

Miękkie i wypielęgnowane stopy

Stopy są wyjątkowo intensywnie pracującymi elementami ciała. To one dźwigają ciężar człowieka i odpowiadają za amortyzację w czasie ruchu. Z pewnością należy im się szczególnie troskliwa pielęgnacja. Sezon letni jest czasem, w którym króluje odkryte obuwie. Aby Twoje stopy prezentowały się pięknie i były aksamitnie miękkie, zadbaj o regularne ścieranie martwego, szorstkiego naskórka. Z pewnością ułatwią Ci to tarki do stóp firmy Staleks. Możesz wybrać niezwykle trwałą i solidną tarkę wykonaną z doskonałej jakości stali nierdzewnej bądź lekką, kolorową umieszczoną w obudowie z plastiku. Każda z nich wygodnie leży w dłoni i pomaga zapewnić stopom upragnioną miękkość. Do tarki stalowej możesz kupić wymienne nakładki o różnych grubościach warstwy ścierającej, aby pedicure był maksymalnie precyzyjny.

STALEKS TARKA DO PEDICURE ZIELONA AC-10/1 STALEKS TARKA DO STÓP METALOWA MBE-10