Jak ozdobić paznokcie Użyj stempli!

Jak ozdobić paznokcie? Użyj stempli!

Zadbane i estetycznie ozdobione paznokcie to podstawa schludnego, eleganckiego wyglądu. To niezwykle ważny element, który dużo mówi o człowieku. Mogą stworzyć lub zepsuć cały wygląd. Dlatego też warto zadbać o paznokcie i ich wygląd. Jak jednak sobie w tym pomóc? Pomocne w estetycznym zadbaniu i zdobieniu paznokci będą innowacyjne stemple. W tym artykule dowiesz się, jak za pomocą kilku wskazówek i sztuczek uzyskać świetnie wyglądające wzory na paznokciach za pomocą stempli.

Stemple do profesjonalnego zdobienia paznokci

Stemplowanie paznokci to technika, która istnieje już od jakiegoś czasu i świetnie nadaje się do tworzenia wzorów na paznokciach. Stemple do paznokci są idealne dla tych, którzy chcą eksperymentować z bardziej kreatywnym sposobem na zdobienie paznokci. Sposób ten jest tak łatwy w użyciu, że nawet osoba początkująca może go wypróbować i z łatwością stworzy na paznokciach wyjątkowe, niepowtarzalne zdobienia. Generalnie ręczne zdobienie paznokci nie należy do najtrudniejszych czynności, jednakże jest to pracochłonne i niekiedy brakuje czasu i kreatywności na wykonywanie dokładnych wzorów samodzielnie. Z pomocą przychodzą jednak stemple. Dzięki stemplom do paznokci możesz wykonać wzory na paznokciach w ciągu kilku minut! Perfekcyjne stemple najwyższej jakości znaleźć można w sklepie „Dyskont Kosmetyczny”. Stemple znajdujące się w tym sklepie stworzone zostały do współpracy z płytkami Moyra. Główki to najlepszej jakości silikon, który jest elastyczny, miękki i niezwykle komfortowy w użytkowaniu. Nadają się świetnie zarówno do pracy dla osób doświadczonych w temacie, ale jak i dla osób początkujących. Stemplami od “Dyskontu kosmetycznego” ciężko jest zrobić sobie krzywdę podczas zdobień. Ponadto stemple posiadają wizjery.

Praktyczne porady w kwestii stempli

Jeśli chodzi o używanie stempli, są bardzo delikatne, dlatego też nie należy dociskać go zbyt mocno ani do płytki paznokcia, ani do blaszki. Jeśli chodzi o czyszczenie stempli, nie wolno ich przemywać ani acetonem, ani zmywaczem do paznokci. Wyjątkiem są jedynie bardzo duże zabrudzenia, ale wówczas zalecane jest przemywanie stempla cleanerem. Dodatkowym faktem, o którym należy pamiętać jest fakt, że stempla w żadnym wypadku nie należy matowić.

Kreatywne zdobienie paznokci

Zdobienie paznokci to zabawny i kreatywny sposób na wyrażenie swojej osobowości. Potrzebujemy do tego jedynie wysokiej jakości stempli silikonowych oraz wyjątkowych wzorów, które będziemy mogli „przelać” na nasze paznokcie wyrażając przy tym siebie. Chodzi oczywiście o blaszki do stempli. Najciekawsze i niekonwencjonalne blaszki do stempli znaleźć można w „Dyskoncie Kosmetycznym”. Wyborów jest wiele. Można tam spotkać takie wzory na blaszkach, jak niepowtarzalne kwiaty, geometryczne formy, nietypowe i nieoczywiste na pierwszy rzut oka wszelkie inne wzorki i wiele, wiele innych. Dodatki do stemplowania są również bardzo przystępne cenowo. Z pewnością każdy może sobie na nie w tej kwestii pozwolić.