Poznaj lakiery hybrydowe firmy PALU!

Poznaj lakiery hybrydowe firmy PALU!

Lakiery hybrydowe zyskały w ostatnich latach ogromną popularność. Wiele kobiet, które kiedyś malowały paznokcie zwykłym lakierem, po wypróbowaniu tej metody nigdy nie wróciły do poprzednich przyzwyczajeń, których trwałość pozostawia wiele do życzenia. Dlaczego warto stosować lakiery hybrydowe i jakie produkty najlepiej wybrać? Co warto wiedzieć o manicure z ich użyciem? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Czym charakteryzują się lakiery hybrydowe?

Do stylizacji paznokci stosuje się lakiery hybrydowe, podobnie jak lakiery żelowe oraz zwykłe. Manicure hybrydowy często określany jest jako połączenie klasycznego manicure z żelowym. Lakiery hybrydowe przypominają zwykły lakier, ale swoimi właściwościami są bardziej zbliżone do ich żelowego odpowiednika, ponieważ mimo swojej płynnej konsystencji nie zamarzają na paznokciach. W celu utrwalenia manicure hybrydowego i przedłużenia jego trwałości należy umieścić paznokcie pomalowane hybrydą pod lampą UV lub LED.

W jaki sposób wykonuje się manicure hybrydowy?

W celu wykonania manicure hybrydowego należy przede wszystkim odpowiednio przygotować płytkę paznokcia. Aby to zrobić, trzeba wpierw ukształtować je pilnikiem, najlepiej szklanym lub papierowym. Następnie usuwa się skórki i doprowadza paznokcie do matu za pomocą klocka polerskiego. Kolejnym istotnym etapem przygotowania płytki jest odtłuszczenie paznokci za pomocą cleanera. Gdy płytka jest już przygotowana, można przystąpić do aplikacji produktów. Najpierw nakłada się bazę, potem warstwy lakieru hybrydowego, a na koniec należy zaaplikować top. Trzeba jednak pamiętać, że każda warstwa powinna być cienka i utwardzona pod lampą LED lub UV. Czas utrwalania pod lampą zależny jest od pigmentacji, a także od czynników, takich jak moc i model lampy.

Zalety lakierów hybrydowych

Lakiery hybrydowe mają sporo zalet w porównaniu do zwykłego lakieru i lakieru żelowego, przede wszystkim ze względu na swoją trwałość. Paznokcie hybrydowe utrzymują świeży wygląd nawet do trzech tygodni — co więcej, w przeciwieństwie do zwykłego lakieru, hybryda nie odpryskuje. Dodatkowo manicure hybrydowy wyróżnia się niesamowitym połyskiem. Lakiery hybrydowe dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i istnieje możliwość wykonania na nich różnych wzorów w zależności od upodobań.

Niezawodne lakiery hybrydowe firmy PALU

W bazie naszych produktów znajdują się różnorodne produkty do wykonania manicure hybrydowego, w tym oczywiście pełna pula lakierów hybrydowych. Lakier hybrydowy PALU to produkt, który stanowi połączenie odporności, trwałości oraz doskonale napigmentowanych kolorów. Lakiery hybrydowe wyprodukowane przez firmę PALU nie zawierają szkodliwych substancji, a w połączeniu z odpowiednią bazą stworzą manicure, którego będzie można tylko pozazdrościć! Lakiery hybrydowe PALU tworzą świetne krycie już po 1-2 warstwach, a łatwa aplikacja sprawia, że nawet osoby bez większego doświadczenia są w stanie stworzyć coś pięknego na swoich paznokciach. Dodatkowo produkty od PALU cechują się wyjątkową trwałością, która utrzymuje się nawet do 3 tygodni. Wszystko to sprawia, że marka spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek.