Poznaj wiosenne kolory tego sezonu!

Wiosna i pierwsze, cieplejsze promienie słońca nastrajają nas optymistycznie. Budząca się z zimowego snu przyroda dodaje energii, a zmysły estetyczne zmęczone i znużone jesienno-zimową monotonią szarości szukają wokół siebie kolorowych akcentów. Widać to m.in. w wiosennych stylizacjach paznokci, gdzie miejsce ciemnych, stonowanych odcieni zajmują coraz odważniejsze, dodające energii barwy. Poznaj najmodniejsze w tym sezonie wiosenne kolory!

Modne paznokcie na wiosnę – przygaszona zieleń

Hitem tegorocznego sezonu na wiosnę i lato jest manicure w kolorze zgaszonej zieleni. Lakieru w takim odcieniu nie powinno więc zabraknąć w kosmetyczce żadnej miłośniczki mody – paznokcie w kolorze zgaszonej zieleni wystarczą, by wpisać się w aktualne trendy. Możesz nimi dopełnić harmonię wiosennej stylizacji lub dodać jej charakteru stawiając na lekki, bliski naturze, subtelny odcień HARMONY dostępny w kolekcji What’s Your power? stworzonej przez markę NeoNail. Przygaszony odcień zieleni doda Twoim wiosennym stylizacjom nowoczesności, zachowując jednocześnie pozbawiony nudy spokój i harmonię. Kolor ten świetnie nadaje się, by podkreślić lekkość outfitu na wiele okazji, a z lakierem hybrydowym 3 w 1 zrobisz to szybko i w prosty sposób.

Poznaj wiosenne kolory tego sezonu!1

Manicure na wiosnę 2022 – jasnożółte paznokcie

Spokój, rozluźnienie i jednocześnie wewnętrzną radość z coraz dłuższych dni i widocznych już w niedalekiej perspektywie słonecznych wakacji, doskonale wyrazisz paznokciami w jasnożółtym kolorze. Do tego przyda się otulający pozytywną energią lakier hybrydowy 3 w 1 w odcieniu HAPPINESS z kolekcji marki NeoNail. Wystarczy jeden rzut oka na rozświetlone nim dłonie, by poczuć szczęście i z każdym kolejnym dniem cieplejsze promienie słońca. Formuła lakieru nie wymaga nakładania na płytkę paznokcia bazy i topu. To znacznie skraca czas, jakiego potrzebujesz na wykonanie wiosennego manicure. Wystarczy pomalować paznokcie samym kolorem 3 w 1 i utwardzić go w lampie UV, by cieszyć się modnym, barwnym, wiosennym akcentem, który będzie dopełnieniem wielu stylizacji.

Poznaj wiosenne kolory tego sezonu!2

Pomarańczowe paznokcie na wiosnę i lato

Kreatywnym zastrzykiem wiosennej energii, która modnym krokiem wprowadzi Cię w nadchodzące lato są pomarańczowe paznokcie. Ten intensywny akcent kolorystyczny pomoże Ci uzyskać lakier hybrydowy 3 w 1 w odcieniu CREATIVITY, a znajdziesz go w kolekcji What’s Your power? od marki NeoNail. To propozycja dla pewnych siebie, odważnych i śmiało podążających za aktualnymi trendami miłośniczek mody. To zdecydowany must have w stylizacji pokazującej gotowość do podejmowania kolejnych wyzwań. Wystarczy krótka chwila, by zyskać pomarańczowy detal dodający energii i bez wątpienia wyróżniający Twój styl oraz charakter – pokryj lakierem odtłuszczoną i osuszoną płytkę paznokcia, utwardź go w lampie LED i ciesz się efektem.

Poznaj wiosenne kolory tego sezonu!3

Paznokcie na wiosnę w intensywnym różu

Elektryzujący swoją energią, intensywnie różowy odcień ENERGY z serii SIMPLE od NeoNail przyda się, by poprawić sobie nastrój, gdy dopadnie Cię zły dzień. Formuła lakieru hybrydowego 3 w 1 pozwoli Ci szybko i w prosty sposób zyskać modny w tym sezonie akcent kolorystyczny i z optymizmem podjąć kolejne wyzwania. Odrobina radosnej barwy ożywi każdą stylizację, a intensywny róż doda jej wiosennego charakteru. Taki modny manicure zrobisz w domu bez użycia bazy i topu – wystarczy do tego sam lakier hybrydowy z formułą 3 w 1, którym pokryjesz odtłuszczoną i osuszoną płytkę paznokcia, a następnie utwardzisz go w lampie UV.

Poznaj wiosenne kolory tego sezonu!4