Przedłużanie paznokci hybrydą – jak to zrobić?

Wiele kobiet marzy o pięknie ukształtowanych długich paznokciach. Zapuszczenie naturalnej płytki na wymarzoną długość wcale nie jest proste. Jeżeli chciałabyś cieszyć się pięknym manicure, jednak Twoje paznokcie często się łamią, możesz przy pomocy hybrydy przedłużyć je. Dodawanie paznokciom brakującej długości na ogół kojarzy się z metodą żelową lub akrylową. Okazuje się jednak, że można prosto i efektownie przedłużyć paznokcie dzięki produktom do manicure hybrydowego.

Jakich produktów potrzebujesz do zrobienia hybryd?

Aby wykonać manicure hybrydowy z jednoczesnym przedłużeniem paznokci, będziesz potrzebować kilku produktów. Niezbędnymi preparatami są: cleaner, baza budująca, primer, top oraz oczywiście lakier hybrydowy w wybranym kolorze. Kosmetyki są w zasadzie takie same jak do zwykłej hybrydy. Jeśli chcesz w estetyczny i trwały sposób nadbudować paznokieć, kluczową rolę odgrywa baza. W hurtowni kosmetycznej DyskontKosmetyczny.pl dostępne są specjalne bazy strukturalne, które wyróżniają się gęstą konsystencją. Dzięki jednej z nich z łatwością stworzysz paznokieć o perfekcyjnym kształcie i wymarzonej długości. Podczas manicure przydadzą Ci się akcesoria, takie jak: blok polerski, pilnik, patyczki, waciki i szablony do przedłużania paznokci. Do utwardzenia lakieru możesz wykorzystać lampy LED lub UV. 

BAZA DOLAKIERÓW HYBRYDOWYCH SEMILAC FIBER BASE 7ML

ODTŁUSZCZACZ DO PAZNOKCI SEMILAC NAIL CLEANER 500M

BEZPIECZNY PAKIET POLERKA MINI BLOK ABA 100/180

Jak przygotować paznokieć do manicure hybrydowego?

Przedłużanie paznokci hybrydą rozpocznij od przygotowania płytki do zabiegu. Z pomocą bloku polerskiego wygładź krawędzie paznokci. Pozbądź się także nierówności na ich powierzchni dla optymalnej trwałości manicure. Kilka ruchów polerką w zupełności wystarczy, by płytka została wygładzona i zmatowiona. Z użyciem wacików bezpyłowych odtłuść paznokcie cleanerem. Możesz użyć także primera. Po takim przygotowaniu możesz przystąpić do pracy z bazą budującą.  

PRIMER NON-ACID MAKEAR BEZKWASOWY 15 ML

Jak przedłużyć paznokcie hybrydą krok po kroku?

Do nadbudowania paznokci niezbędne będą szablony. Dokładnie takie same jak do przedłużania innymi metodami. Szablon umieść na palcu przykładając wagę do precyzyjnego umieszczenia go pod brzegiem paznokcia. Na paznokieć i wystający poza niego szablon nałóż bazę budującą. Produkt jest gęsty, dlatego jego aplikacja wymaga nieco wprawy. Warstwa bazy nie powinna być zbyt gruba. Tak przygotowane paznokcie możesz utwardzić pod lampą. Po tym kroku wyjmij szablon. Powinien lekko dać się wyjąć. Możesz pomóc sobie patyczkiem do manicure. Na tak przygotowany paznokieć nałóż kolejną warstwę bazy, by zbudować prawidłową krzywiznę. Po utwardzeniu w lampie opiłuj płytkę w wybrany kształt przy pomocy pilnika o gradacji 100/180. 

SZABLON SZEROKI ZŁOTY - 50 SZT.

Nakładanie koloru na paznokcie hybrydowe

Twoje paznokcie zostały przedłużone i zyskały piękny kształt. Teraz możesz pomalować je wybranym kolorem lakieru hybrydowego, użyć ozdób, naklejek lub samodzielnie wykreować oryginalne wzorki. Na koniec manicure nałóż na paznokcie top, który je zabezpieczy i nada piękny połysk.

510 LAKIER HYBRYDOWY UV HYBRID SEMILAC RICH DOLL

Przedłużanie paznokci hybrydą stanowi dobrą alternatywę dla żelu czy akrylu. Nowoczesne bazy proteinowe pozwalają uzyskać wydłużenie paznokci o kilka milimetrów w bardzo szybki i prosty sposób. W porównaniu do innych metod kształtowania płytki paznokciowej, hybryda cechuje się najmniejszą ingerencją w naturalną strukturę paznokcia.