Jednorazowe pilniki

Jednorazowe pilniki Aba Group — profesjonalizm sam w sobie

Trudno wyobrazić sobie pracę przy manicure lub pedicure bez pilnika do paznokci. To proste narzędzie, bez którego nie ma mowy o nadaniu idealnego kształtu płytki, skorygowania niedoskonałości i perfekcyjnego dopracowania masy hybrydowej, akrylowej lub żelowej. Dobrze przemyślane i dopracowane w każdym szczególe pilniki jednorazowe Aba Group to profesjonalizm, który może towarzyszyć każdej stylistce i styliście paznokci.

Pilnik do paznokci – must have profesonalistki

Profesjonalne stylistki paznokci mają do swojej dyspozycji różnorodność kształtów, co pozwala im dopasować pilnik indywidualnie nie tylko do potrzeb klientki bądź klienta, ale też swojego stylu pracy. Linia stworzona przez markę Aba Group to jednorazowe pilniki typu banan, z którymi łatwo dotrzeć do zakamarków paznokcia oraz wings i półksiężyc z dużą powierzchnią ścierną, doskonałą przy opracowywaniu i wyrównywaniu masy żelowej, akrylowej lub hybrydowej. Akcesoria są jednorazowego użytku, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na ich sterylizację, by zapewnić nienaganną higienę.

Jednorazowe pilniki 1

Szeroki zakres gradacji

Jednorazowe pilniki Aba Group dostosowane są do pracy z różnymi paznokciami, zarówno naturalną płytką jak i przedłużaną lub rekonstruowaną. Linia akcesoriów ma na tyle szeroki zakres gradacji, że każda stylistka optymalnie dopasuje model do indywidualnych potrzeb swojej klientki i klienta. W swojej ofercie Aba Group ma m.in. najpopularniejszą i najbardziej wszechstronną gradację 180 idealną do skrócenia paznokcia, opiłowania go i do opracowania masy hybrydowej lub wyrównania powierzchni żelowej. Z myślą o naturalnej płytce paznokcia, tworzone są natomiast pilniki z gradacją 240, które delikatnie wygładzają jej wolny brzeg i nie rozdwajają płytek podczas procesu nadawania paznokciom ich ostatecznego kształtu. Wysoka wartość gradacji przydaje się też jako polerka, którą warto wykorzystać do zmatowienia paznokcia przed nałożeniem na niego warstwy produktu do stylizacji.

Jednorazowe

Akcesoria bezpieczne dla zdrowia

Każdy profesjonalny gabinet kosmetyczny dba nie tylko o komfort swoich klientek i klientów, ale też o jak najlepsze efekty świadczonych usług. Na to wszystko w dużej mierze wpływają akcesoria, z jakich korzysta stylistka paznokci. Wysoka jakość materiału ułatwia jej pracę, a klienta i klient mają pewność, że trafili w ręce profesjonalistki. To kolejny argument za tym, by skorzystać z pilników od Aba Group. Wykonane są one z nietoksycznych, przebadanych dermatologicznie klejów, co ogranicza ryzyko wystąpienia nieprzyjemnych reakcji alergicznych. Z kolei obecny na ich powierzchni stearynian zapobiega zapychaniu się powierzchni pilnika, co podnosi komfort i efektywność pracy.

Jednorazowe pilniki 3

Profesjonalizm w detalach

Opinie o gabinecie i profesjonalizmie świadczonym w nim usług budowane są z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. Znaczące jest tu nie tylko budowanie pozytywnej relacji interpersonalnych podczas zabiegu, ale też dobrej jakości narzędzia i budowanie poczucia bezpieczeństwa pod względem higieny. Pilniki Aba Group to profesjonalizm w pełnym wymiarze, który bez wątpienia docenią Twoje klientki i Klienci. Widoczny jest on już przy pierwszym kontakcie dzięki opakowaniu – „Bezpieczny Pakiet” daje gwarancję sterylności narzędzia z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny. Wyjęcie pilnika prosto z takiego opakowania tuż przed zabiegiem nie pozostawia wątpliwości, że akcesorium będzie używane po raz pierwszy.

Jednorazowe pilniki 4