Makijaż ala naturalny — czym się wyróżnia

Makijaż ala naturalny — czym się wyróżnia?

Nastała jesień a z nią koniec letnich wyjazdów i wakacji. To czas powrotu do pełnych obowiązków w pracy, powrotu do szkół i na uczelnie. To wręcz idealny okres na stosowanie delikatnych, lekkich makijaży ala naturalne. Czym wyróżnia się ten wyjątkowy makijaż i jak go wykonać? Poznaj nasze wskazówki!

Makijaż ala naturalny — jak powinien wyglądać?

Makijaż typu naturalnego dzięki swojej uniwersalności będzie idealnie pasował do wszystkich typów urody. Jak powinien wyglądać idealny makijaż wykonany w tym stylu? Powinien być delikatny, niezauważalny na pierwszy rzut oka, ale z drugiej strony powinien podkreślać piękno urody i rozpromieniać twarz. A wszystko to przy użyciu minimalnej ilości kosmetyków. Najważniejsze podczas wykonywania takiego makijażu jest postawienie na uczucie lekkości na twarzy.

Dla kogo będzie to idealna opcja?

Makijaż ala naturalny to opcja stworzona przede wszystkim dla osób, które nie przepadają za mocnymi, wyrazistymi make-upami. Neutralne odcienie w makijażu pozwolą podkreślić naturalne piękno urody, wyeksponują ją. Nie ma tu mowy o przesadzie i podkreślaniu niedoskonałości. Naturalny wizaż jedynie uwydatni piękno. Będzie to też fantastyczna opcja dla osób, które nie czują się pewnie w wykonywaniu makijażu kosmetykami. W porównaniu do innych make-upów makijaż ala naturalny wyróżnia się tym, że trudno jest zrobić sobie nim krzywdę na twarzy.

Dobrej jakości baza pod podkład to podstawa

Aby uzyskać efekt naturalnego makijażu, potrzebna jest odpowiednia baza pod podkład. To ona przedłuża świeżość podkładu oraz korektora i sprawia, że wyglądają one naturalnie i delikatnie, a przede wszystkim lekko. Dobrej jakości baza to zupełna podstawa i priorytet. To właśnie dzięki niej uzyskamy ten efekt makijażu ala naturalnego, podkreślającego subtelnie naszą urodę. Polecamy zdecydować się na bazę matującą od Golden Rose. Można ją zakupić w przystępnej dla każdego portfela cenie na stronie sklepu Dyskont Kosmetyczny.

Uniwersalne kolory nude w makijażu

Beżowe, subtelne różowe i brązowe odcienie na oczach i na ustach to zupełny must have w delikatnym makijażu na co dzień. Takie uniwersalne, stonowane barwy są gwarancją pięknego, w pełni naturalnego make-upu pasującego do każdego typu urody. Co jest niezwykle ważne, to fakt, że jeśli chcemy uzyskać makijaż ala naturalny, musimy zrezygnować z czerwieni, mocnych róży oraz innych wyrazistych kolorów na twarzy. Zamiast nich znacznie lepszym wyborem będzie sięgnięcie po paletkę cieni do powiek w wielu neutralnych odcieniach brązów. Idealnie sprawdzi się tu paleta neutralnych cieni od Golden Rose. Jeśli natomiast bardziej przepadasz za różami, to paleta „Makeup Revolution Reloaded” będzie właśnie dla Ciebie. Obie propozycje również znajdziesz w „Dyskoncie Kosmetycznym”. Jeśli natomiast chodzi o usta, poza nudziakowymi kolorami korzystnie będzie na nich wyglądał balsam nawilżający, który podkreśli ich oryginalny i naturalny kolor, jak również uwydatni ich piękno, dopełni je.