Moda zmienną jest – jakie powinny być piękne brwi wg najnowszych trendów?

Brwi stanowią oprawę dla twarzy i bardzo ważny element w makijażu. Pięknie ukształtowane łuki brwiowe w starannie dobranym dla typu urody kolorze wspaniale podkreślają urodę i dodają wyrazistości. Bardzo łatwo zepsuć nawet najpiękniejszy make-up źle dobraną stylizacją brwi. Na przestrzeni lat moda dotycząca kształtowania brwi ulegała ogromnym przemianom. W minionych czasach na topie były zarówno brwi cienkie jak niteczki, jak i mocno zarośnięte i krzaczaste. W 2021 roku można zaobserwować wyraźnie rysujący się trend kierujący w stronę naturalnego wyglądu łuków brwiowych. Przedstawiamy, co jeszcze powinnaś wiedzieć o modnych obecnie brwiach.

Naturalne kolory, łagodny kształt

Po okresie, kiedy modne były wyraziście zdefiniowane brwi o ostrych krawędziach i starannie zaznaczonych początkach, nastał czas brwi naturalnych. Nie oznacza to wcale, że nie trzeba o nie dbać. Pielęgnacja i stylizacja powinny jednak prowadzić do podkreślenia naturalnego kształtu łuków brwiowych oraz delikatnej korekcji niedoskonałości. W salonach kosmetycznych króluje koloryzacja brwi henną pudrową i farbkami żelowymi. Dzięki tym zabiegom możesz optycznie zagęścić rzadkie brwi i zatuszować ubytki włosków. Ich zaletą jest także doskonała trwałość. W koloryzacji brwi modne obecnie są jasne odcienie, dopasowane do koloru karnacji oraz włosów. Nawet dla ciemnych brunetek styliści polecają odcienie średniego brązu a zdecydowanie odradzają czerń. Jaśniejsze brwi sprawiają, że twarz prezentuje się świeżo i młodo a spojrzenie nabiera blasku.

HENNA DO BRWI BH BROW HENNA NEUTRAL BROWN 10ML-101

Dla niesfornych włosków – laminacja

Modnym sposobem stylizacji brwi jest laminacja. Zabieg ten dzięki specjalnie dobranym preparatom chemicznym ma na celu trwałe ułożenie włosków w ramach łuku brwiowego. To znakomite rozwiązanie dla posiadaczek gęstych, grubych i niesfornych brwi. Po laminacji włosy stają się miękkie i bardzo łatwo pozwalają się układać. Odpowiednie ich wyczesanie pozwala nieco poszerzyć zbyt cienkie brwi. Laminacja brwi nie jest jednak zabiegiem dla każdego. Powinny zrezygnować z niej osoby o brwiach złożonych z cienkich i słabych włosków.

WONDER LASHES ZESTAW DO LAMINACJI BRWI I RZĘS

Przede wszystkim – zdrowy wygląd

Obecnie duży nacisk kładzie się na zdrowy, naturalny wygląd brwi. Aby wzmocnić delikatne włoski możesz używać specjalnych odżywek czy olejków do brwi. Doskonałej jakości produkty pielęgnacyjne znajdziesz w sklepie internetowym DyskontKosmetyczny.pl. Znakomite efekty przynosi połączenie odżywczych preparatów z masażem szczoteczką do makijażu. Zabieg ten pobudza mieszki włosowe, zapewnia im lepsze ukrwienie i odżywienie. W salonach specjalizujących się w stylizacji brwi z pewnością otrzymasz informacje, jaka forma pielęgnacji będzie dla Ciebie najlepsza.

STALEKS PĘSETA DO BRWI SKOŚNA TC-10/3

OLEJEK DO ODBUDOWY I WZROSTU BRWI I RZĘS BH 10 ML

Kontrowersyjny trend – no brows

Wśród zapowiadanych na bieżący rok trendów dotyczących stylizacji brwi pojawił się dość kontrowersyjny pomysł, czyli stylizacja no brows. Jej ideą jest maksymalne rozjaśnienie łuków brwiowych, by sprawiały niemal niewidoczne wrażenie. Zwolennicy tego pomysłu uważają, że takie brwi zapewniają twarzy subtelny i dziewczęcy wygląd. Może to być ciekawa koncepcja dla jasnowłosych Pań, które pragną podkreślić swój naturalny typ urody.

HENNA ŻELOWA REFECTOCIL JASNY BRĄZ