Uporządkuj swoje miejsce — najróżniejsze stojaki na pędzelki

W przeszłości stojaki na pędzle do makijażu nie były tak popularne jak dzisiaj. Jednakże wraz z rosnącą popularnością wykorzystywania pędzli do makijażu wzrosła również konieczność ich uporządkowania. Na rynku istnieje wiele ciekawych i przeróżnych stojaków na pędzelki, które pomogą nam uporządkować nasze miejsce pracy, czy to biurko, czy toaletkę.

Materiał stojaka na pędzelki

Istnieje wiele różnych rodzajów stojaków, które można kupić. Występują w różnych rozmiarach, kształtach, kolorach i materiałach. Materiał stojaków na pędzelki jest niezwykle ważną kwestią. Dostępne są stojaki wykonane z metalu, z plastiku, z drewna, a nawet ze szkła. Przykładowo, minimalistyczny organizer na pędzle będzie świetnie prezentował się na eleganckiej toaletce. Obszerne i pojemne przegródki stojaka pozwolą uwydatnić pędzle i pięknie je prezentować w całości, a przy tym zostanie zachowany ogólny porządek i harmonia w stojaku. Najważniejsze, aby dobrać stojak odpowiednio do naszych potrzeb, stylu i preferencji.

Minimalistyczny stojak na pędzle

Można je postawić na blacie, w szufladzie lub powiesić na ścianie. Minimalizm wśród akcesoriów makijażowych natomiast nigdy nie wychodzi z mody. Minimalistyczne stojaki na pędzle w jednym kolorze to świetna organizacja swoich pędzli, a przy tym doskonałe uporządkowanie swojego miejsca. Minimalistyczny i elegancki wygląd stojaka doskonale będzie komponował się z każdym wnętrzem dzięki swojej uniwersalności w wyglądzie.

Uporządkuj swoje miejsce — najróżniejsze stojaki na pędzelki1

Stojak na pędzelki — praktyczne porady

Jeśli w naszym miejscu pracy znajduje się bardzo dużo pędzli, można zdecydować się na większy stojak, który ma więcej miejsca na każdy pędzel. Dzięki temu pędzle nie będą się mocno dotykać i pozwoli to na zachowanie większej higieny i czystości. Również ułożenie pędzli ma znaczenie. Umieszczenie ich na stojaku w kolejności od największego do najmniejszego pozwoli nam w przyszłości na łatwe i szybkie znalezienie potrzebnego pędzla, dzięki czemu zaoszczędzimy sporo czasu na szukaniu pędzelka, którego aktualnie potrzebujemy. Należy również zastanowić się, jaką przestrzeń posiadamy w domu i gdzie najwygodniej ustawić stojak, aby nie przeszkadzał lub nie zajmował zbyt dużo miejsca, a przy tym prezentował się elegancko i profesjonalnie. Stosowanie się do powyższych rad zdecydowanie pomoże nam uporządkować nasze miejsce praktycznym stojakiem.

 

Stojak tuba — praktyczny element uporządkowanej toaletki

Profesjonalny stojak na pędzle w kształcie tuby doskonale sprawdzi się podczas przechowywania, ale i podczas suszenia każdego rodzaju pędzli. Stojak na pędzle tuba nie dość, że dobrze będzie wyglądał, to jeszcze swoją praktycznością zachwyci każdego. Ponadto dzięki kształtowi stojak ten jest niezwykle szykowny i elegancki oraz świetnie będzie prezentował się w każdym miejscu pracy.

Uporządkuj swoje miejsce — najróżniejsze stojaki na pędzelki2

Niebanalny stojak na pędzelki

A może prostota i minimalizm to nie jest do końca to? Polecamy wybór stojaka w niekonwencjonalnym wzorze bądź kolorze, który będzie zwracał na siebie uwagę każdego. To świetny wybór dla osób, które nie boją się zmian i szaleństwa.

Uporządkuj swoje miejsce — najróżniejsze stojaki na pędzelki3