Naturalne rzęsy Ardell vs rzęsy sztuczne – które wybrać?

Wyrazisty wachlarz rzęs cudownie podkreśla spojrzenie. W takiej oprawie oczy sprawiają wrażenie większych, a spojrzenie nabiera głębi. Kobiety stosują różne metody, aby poprawić wygląd swoich naturalnych rzęs. Część z nich korzysta z pomocy profesjonalnych stylistek, pozostałe decydują się użyć gotowych rzęs w formie paska lub kępek. Takie rzęsy można szybko dokleić i tym sposobem uzyskać spektakularny efekt. Firma Ardell od lat specjalizuje się w produkcji ekskluzywnych rzęs do samodzielnego przyklejania. Jej wyroby cieszą się zasłużoną popularnością, gdyż pod względem jakości są jednymi z najlepszych na rynku. Rzęsy Ardell z linii Natural wytwarza się z naturalnych włosów ludzkich poddanych procesowi sterylizacji. Porównajmy ten wyjątkowy produkt z tradycyjnymi syntetycznymi rzęsami.

Komfort noszenia przedłużanych rzęs

W porównaniu ze zwykłymi rzęsami sztucznymi, rzęsy Ardell Natural cechują się wyjątkową lekkością i miękkością. Dzięki temu są praktycznie niewyczuwalne w czasie noszenia. Po doklejeniu praktycznie zapominasz, że masz je na powiece. Elastycznością przypominają naturalne rzęsy, podczas gdy rzęsy syntetyczne są mniej przyjemne w dotyku i dość sztywne. Wygoda użytkowania rzęs Ardell osiąga bardzo wysoki poziom.

ARDELL DEMI WISPIES BLACK

Wygląd rzęs sztucznych vs rzęs naturalnych Ardell

Pod względem wyglądu rzęsy Ardell przewyższają znacznie rzęsy wykonane z materiałów syntetycznych. Pełne wachlarze oraz kępki wyróżniają się wyjątkową głębią czerni oraz naturalną matowością. Większość zwykłych sztucznych rzęs posiada charakterystyczny połysk, kojarzący się z syntetycznym tworzywem. Niezwykle naturalny wygląd rzęsy firmy Ardell zawdzięczają swojemu pochodzeniu. Te ekskluzywne akcesoria do wizażu wykonane są z naturalnych ludzkich włosów. Dzięki obróbce i stylizacji uzyskują piękny skręt, który idealnie zdobi oko. Dużą zaletą rzęs Ardell w stosunku do większości rzęs syntetycznych jest przezroczysty pasek łączący włoski. Brak koloru w tym miejscu zapewnia maksymalne stopienie się doklejanych rzęs z brzegiem powieki, co zapewnia bardzo naturalny efekt.

ARDELL INDIVIDUAL NATURALS MEDIUM BLACK

Trwałość rzęs sztucznych i naturalnych rzęs Ardell

Dzięki elastyczności rzęsy Ardell są nieprzeciętnie odporne na uszkodzenia spowodowane użytkowaniem. Można je oczyścić, wysuszyć i używać wielokrotnie. Wysoka jakość i perfekcyjne wykonanie tego produktu sprawiają, że pomimo noszenia i zabiegów związanych z myciem, zachowują piękny i świeży wygląd. Wadą wielu rzęs syntetycznych jest słaba trwałość. Wprawdzie można ponownie je założyć, jednak bardzo szybko odkształcają się i tracą estetyczny wygląd, a także równomierne podkręcenie.

Łatwość użycia rzęs do przedłużania

Aplikacja rzęs na pasku lub kępek zajmuje wprawionym osobom kilka minut. Po precyzyjnym przycięciu paska do rozmiaru odpowiedniego dla wielkości oka wystarczy nałożyć na niego niewielką ilość kleju przeznaczonego do sztucznych rzęs (najlepiej sprawdza się lateksowy klej Duo) i po chwili przyłożyć tuż nad górną linią rzęs. Jeśli chodzi o łatwość aplikacji, rzęsy Ardell i syntetyczne zachowują się dość podobnie.

KLEJ DO KĘPEK RZĘS ARDELL DUO CLEAR WHITE 7 G

Podsumowanie – czy warto zdecydować się na rzęsy firmy Ardell?

Jeżeli zależy Ci na podkreśleniu spojrzenia dzięki samodzielnemu doklejeniu rzęs, zdecydowanie powinnaś spróbować wyroby firmy Ardell. Wysoka jakość produktu i wygoda jego użytkowania z pewnością mile Cię zaskoczą. Unikalna miękkość, która przypomina naturalne rzęsy jest cechą wyróżniającą rzęsy Ardell spośród innych podobnych produktów. Duży wybór naturalnych rzęs Ardell znajdziesz w hurtowni kosmetycznej DyskontKosmetyczny.pl.

ARDELL NATURAL DEMI BLACK 104