Poznaj najnowsze trendy w stylizacji rzęs

Przedłużanie rzęs zyskało w ciągu ostatnich lat ogromną popularność. Wielu osobom zabieg ten kojarzy się wyłącznie z gęstymi, czarnymi wachlarzami. Okazuje się, że mega volume już od dawna przestało być modne. Obecnie trendy w stylizacji rzęs dążą w kierunku subtelności, maksymalnego dopasowania do indywidualnych warunków anatomii oka i twarzy. Miejsce perfect line w ostatnich miesiącach coraz częściej zastępuje glammy mess. Wystrzępione rzęsy prezentują się znacznie bardziej naturalnie niż stylizacja wykończona idealnie równą linią. Dowiedz się, jakie jeszcze nowości pojawiły się w stylizacji rzęs.

Efekt strzałki lub eyelinera

Jeżeli lubisz kreskę na górnej powiece – nowoczesna stylizacja ma dla Ciebie doskonałą propozycję, która łączy zalety zagęszczenia i przedłużenia rzęs z kocią kreską eyelinerem. Dzięki odpowiedniemu rozłożeniu długości syntetycznych rzęs na powiece oraz zastosowaniu innowacyjnego skrętu L, rzęsy prezentują się niezwykle efektownie. Zazwyczaj aplikacja wykonywana jest w objętości 4-6d, by efekt zaciemnienia był wyraźnie widoczny. Takie rzęsy optycznie wydłużają oczy i dodają im tajemniczego blasku.

NOBLE LASHES RZĘSY RUSSIAN VOLUME C+ 0,10 8 MM

Zalotne rzęsy z efektem Kim lub glammy mess

Pierwotnie stylistki rzęs dążyły do osiągnięcia idealnie wyrównanej linii końcówek rzęs. W ten sposób powstawały równe, staranne wachlarzyki. Ten misterny efekt zyskał grono zwolenniczek, jednak obecnie trendy modowe odwróciły się. Obecnie najmodniejsze rzęsy, to te, które najskuteczniej imitują naturę. W związku z tym rozwinęły się stylizacje o postrzępionych końcówkach. Taka usługa nazwana jest różnie: efekt Kim, messy lashes, glammy mess lub jagged line. Cechą charakterystyczną są dłuższe promyki w liczbie kilku do kilkunastu, które tworzą w stylizacji zadziorny, poszarpany brzeg. Efekt Kim można wykonać na dowolnej objętości rzęs. Dodaje on stylizacji lekkości i wyrazistości. Ceniony jest za wyjątkowo naturalny wygląd.

BLACK LASHES PROFIL B GRUBOŚC 0,07 DŁUGOŚĆ 14MM.

Rzęsy muśnięte kolorem

Coraz większa liczba producentów rzęs wprowadza do swojej oferty rzęsy kolorowe. Dostępne są w różnych skrętach i grubościach. Wybór barw jest ogromny. Z ich pomocą można stworzyć nietuzinkowe stylizacje, będące mieszanką różnych odcieni. Klientki salonów stylizacji rzęs najchętniej decydują się jednak na lekkie kolorystyczne akcenty, które można nosić na co dzień. Jeżeli lubisz oryginalne stylizacje, jesteś fanką kolorowych tuszów do rzęs – ten trend jest właśnie dla Ciebie. Kolorowy akcent może wystąpić w postaci „skrzydełka” przy zewnętrznym kąciku lub barwnych promyków rozmieszczonych wzdłuż linii rzęs. Różne efekty przynosi naklejanie kolorowych kępek od góry lub od dołu. Pierwsze lepiej widać przy zamkniętych oczach, natomiast kolor zaaplikowany od strony dolnej pięknie prezentuje się, gdy oczy są otwarte.

RZĘSY BROWNIES CIEMNO BRĄZOWE C 0,07 MIX 8-12 MM

Wet lashes

Najnowszym z trendów w stylizacji rzęs są wet lashes, określane jako efekt mokrych rzęs. Wyróżniają się koncentracją zbitych kępek i poszarpaną linią. Takie aplikacje cenione są ze względu na bardzo naturalny wygląd oraz wyjątkowo dobrą trwałość. Bardzo interesująco prezentują się z dodatkiem kolorowych promyków. Jeżeli lubisz naturalne efekty stylizacji, z pewnością powinnaś zainteresować się tym trendem.

NOBLE LASHES KLEJ DO RZĘS VOLUME 3G