Secret lashes

Secret Lashes to nie tylko rzęsy – poznaj firmę

Secret Lashes wyróżnia bardzo wysoka jakość produktów i usług, a także bogaty wybór luksusowych materiałów, które poleca tysiące zadowolonych konsumentek na całym świecie. Poznaj z nami firmę Secret Lashes i ich bogatą ofertę.

Niestety nie każda kobieta została obdarzona pięknymi, długimi i grubymi rzęsami rodem z reklamy. Na szczęście można temu zaradzić. Firma Secret Lashes wychodzi naprzeciw marzeniom wielu kobiet i oferuje profesjonalne przedłużenie rzęs. Sztuczne rzęsy od Secret Lashes to gwarancja wyrazistego, zachwycającego i co najważniejsze naturalnego efektu. Jeśli chcesz cieszyć się długimi rzęsami i jednocześnie zrezygnować z codziennego używania tuszu – powinnaś zdecydować się na profesjonalne przedłużenie rzęs.

Co charakteryzuje rzęsy Secret Lashes?

Rzęsy Secret Lashes są: idealnie gładkie (nie przyciągają i nie kumulują żadnych zanieczyszczeń), dzięki wyprofilowanym cieniutkim końcówkom doskonale imitują naturalne rzęsy, są łatwe w utrzymaniu odpowiedniej higieny (bez trudu zmyjesz z nich tłuszcz, kurz, brud, czy resztki makijażu), nawet gdy są wilgotne lub mokre – końcówki rzęs są wyraźnie skierowane ku górze, podkręcone. To jedne z najlepszych produktów na rynku.
Rzęsy Secret Lashes znajdziesz oczywiście w naszej hurtowni. Dostępne są różne linie rzęs m.in. Minky Silk Lashes, Classy i Hypnotizing. W asortymencie bez problemu odnajdziesz kępki, które idealnie nadają się do klasycznej metody przedłużenia rzęs oraz różnych metod objętościowych.

Secret Lashes – bogata oferta

Rzęsy to nie jedyny produkt, który oferuje producent Secret Lashes. Nasz sklep internetowy ma do zaproponowania aż kilkadziesiąt produktów tej firmy, m.in. płatki pod oczy, produkty do odtłuszczania i oczyszczania rzęs, pincety, produkty do ściągania rzęs przedłużanych i czyszczenia narzędzi, profesjonalne kleje i aplikatory, mascary do rzęs przedłużanych, płyny podkręcające, utrwalające i odżywcze. Dzięki tak szerokiej ofercie oraz wysokiej jakości rzęs i powyższych produktów – możesz profesjonalnie wykonać zabieg przedłużania rzęs w różnym stylu i nie bać się o efekt końcowy. Sprawdź koniecznie artykuły firmy Secret Lashes w naszym sklepie.

Profesjonalne szkolenia

Jesteś ciekawa, co jeszcze ma do zaoferowania firma Secret Lashes? Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z przedłużaniem rzęs i twoją pasją jest kosmetyka – skorzystaj z bogatej oferty szkoleń stacjonarnych i online. Szkolenia od Secret Lashes to gwarancja jakości i dokładności. Uczestnicząc w nich masz pewność, że szybko opanujesz umiejętności i techniki stylizacji rzęs, a twoje klientki będą zadowolone z wykonywanych zabiegów. Kursy przedłużania i zagęszczania rzęs prowadzone są przez profesjonalną i wykwalifikowaną kadrę. Dzięki nim zdobędziesz specjalistyczną wiedzę z takich metod jak: 1:1, 2D:3D, Blink&Express, Volume Russian Style, Kim Camellia, czy metody przedłużania rzęs dolnych.