microbrush

Zaoszczędź! Aplikatory microbrush – dlaczego warto je wybierać?

Miniaplikatory do rzęs to prawdziwy niezbędnik wyposażenia każdego salonu kosmetycznego. Dokładnie oczyszczają rzęsy oraz usuwają nadmiar kleju. Nie pozostawiają żadnych włókien, są higieniczne i wygodne w użyciu. Poznaj zalety używania aplikatorów microbrush.

Zabieg przedłużania rzęs daje niesamowite efekty. Rzęsy są zdecydowanie dłuższe i grubsze, a twoje spojrzenie elektryzujące i zjawiskowe – dlatego tak wiele kobiet decyduje się na wizytę w salonie kosmetycznym. Każda klientka chce trafić do profesjonalnej stylistki, która nie tylko nada jej rzęsom fantastycznego wyglądu, ale i będzie na co dzień korzystać z właściwych materiałów. Mogą one skrócić czas zabiegu oraz podnieść jego jakość.
Używając tradycyjnych wacików w trakcie zabiegu przedłużania rzęs, narażamy się na pozostawienie przez nie różnych pozostałości i włókien. Spowoduje to wydłużenie czasu trwania zabiegu lub jego całkowitą porażkę. Z pomocą przychodzą aplikatory microbrush, które posiadają odpowiedni, niestrzępiący się materiał oraz idealne rozmiary główki pozwalające dotrzeć w najtrudniej dostępne miejsca.

Dlaczego warto korzystać z aplikatorów microbrush?

Miniaplikatory są przede wszystkim wielozadaniowe i zapewniają precyzyjną pracę. Są to wyroby o charakterze pyłowym. Co to oznacza? Ich użytkowanie jest niezwykle bezpieczne i przyjemne. Aplikatory microbrush posiadają wydłużony i niesamowicie funkcjonalny korpus, dzięki czemu trzymanie ich w dłoni jest bardzo poręczne. Aplikatory do rzęs przechowywane są w szczelnie przygotowanych pojemnikach – dla zachowania maksymalnej higieny. Można ich używać zarówno do oczyszczania, jak i usuwania rzęs przy pomocy specjalnych preparatów. Z aplikatorami microbrush oszczędzasz także pieniądze, ponieważ pochłaniają one tylko niezbędną ilość płynu.

Zaoszczędź czas i pieniądze dzięki aplikatorom microbrush

Aplikatory microbrush są wysokiej jakości produktem bez włókienkowym i arcydelikatnym. Nie wpływają negatywnie na proces przedłużania rzęs, a także na jego efekt końcowy. Ich małe końcówki dotrą do najtrudniej dostępnym miejsc. Nie uczulają, a dzięki swojej wielozadaniowości – usprawnią i przyspieszą pracę każdej stylistyki.
W naszym sklepie znajdziesz mikroaplikatory w różnych rozmiarach i kolorach (100 sztuk w jednym opakowaniu). Specjalny materiał, z którego wykonane są końcówki, potrafi utrzymywać w sobie płyny nie pochłaniając ich, co przyczynia się do mniejszego zużycia produktu (ogromna ekonomiczność).
Tak jak wcześniej wspominaliśmy, aplikatory microbrush możesz stosować do oczyszczania rzęs, usuwania nadmiaru kleju, ale i również do makijażu i aplikacji tuszu. Zapoznaj się z naszymi akcesoriami do przedłużania rzęs i zadbaj o komfort oraz bezpieczeństwo swojej pracy. Dzięki produktom zakupionym w naszym sklepie internetowym zabieg przedłużania rzęs stanie się niezwykle prosty i najwyższej jakości.