Fotele spa – pedicure na najwyższym poziomie

Pedicure, choć często kryje się w bucie, jest ważnym elementem upiększającym stopy, poprawiającym samopoczucie i dodającym pewności siebie. Dużo przyjemności może dostarczyć już sam zabieg, o ile jest on realizowany z myślą o komforcie klientki lub klienta korzystających z usługi w salonie. Chcąc przyjąć ich na najwyższym poziomie, zaproś na fotel spa. Podpowiadamy, dlaczego warto.

Komfort od pierwszej chwili siedzenia

Fotel SPA do pedicure to nie tylko funkcjonalny, ale też niezwykle wartościowy element wyposażenia profesjonalnego salonu kosmetycznego. Inwestycja w dobry fotel przynosi wiele korzyści, bo jest w stanie wynieść jakość usługi pedicure na najwyższy poziom. Czas w salonie kosmetycznym klientki i klienci spędzą czując się komfortowo, a dobrze przemyślana konstrukcja i organizacja stanowiska znacznie ułatwi pracę pedicurzystki. Dobrze wyprofilowane siedzisko, przyjemne w dotyku obicie i możliwość szybkiego dostosowania fotela do indywidualnych preferencji potrafią sprawić, że błogie odprężenie odczuwa się już od pierwszej chwili siedzenia.

Nowoczesny, elegancki fotel do pedicure przyda się w każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym oraz gabinecie podologicznym. Takie wyposażenie podnosi prestiż miejsca i sprawia, że czuć w nim powiew luksusu. Dodatkowo funkcjonalność mebla gwarantuje, że klientki oraz klienci pójdą do domu zrelaksowani i zadowoleni z zabiegu wykonanego na najwyższym poziomie.

FOTEL PEDICURE SPA AS-122 WHITE Z FUNKCJĄ MASAŻU

Odprężający masaż stóp i pleców

Możliwość regulowania siedziska i podłokietników odpowiednio do preferencji użytkowników fotela jest dzisiaj standardem i nie wystarczy, by podnieść jakość pedicure do najwyższego poziomu. Jedną z funkcji, w jaką wyposażane są współczesne fotele do manicure i która cieszy się coraz większym uznaniem klientek oraz klientów profesjonalnych gabinetów kosmetycznych, jest masaż. Masaż, który nie ogranicza się jedynie do stóp. Fotel SPA z funkcją masowania pleców to hit, który nie pozostaje niezauważonym wyposażeniem salonu i który jest w stanie pozyskać nowe klientki i klientów, szukających przyjemnego odprężenia po ciężkim dniu i nawale obowiązków.

Chcąc maksymalnie rozpieścić swoje klientki i klientów, warto wprowadzić do salonu fotel SPA z hydromasażem, który przyniesie ukojenie zmęczonym stopom i korzystnie wpłynie na ogólne samopoczucie użytkowników oraz użytkowniczek. Z kolei spiętym od nadmiaru stresu mięśniom ogromną przysługę zrobi oparcie masujące plecy. Dużym atutem będzie tu model sterowany zdalnie, z możliwością ustawienia funkcji za pomocą kliknięcia w guzik na pilocie.

Z kolei niskim ukłonem w ich stronę osoby wykonującej pedicure są modele z możliwością podłączenia kranu, szybkiej regulacji temperatury i szybkiego pozbycia się jej z wanienki po zakończonym zabiegu. Tak wyposażony fotel SPA pozwala szybko zareagować na bieżącą potrzebę klientki lub klienta, a także szybko i w prosty sposób przygotować stanowisko na przyjęcie kolejnych osób.

FOTEL SPA DO PEDICURE AZZURRO 016C CZARNY Z MASAŻEM PLECÓW I HYDROMASAŻEM