Hurtownia kosmetyczna - O nas

Hurtownia paznokci i rzęs Dyskontkosmetyczny.pl powstała z myślą o Klientach detalicznych oferując produkty w cenach hurtowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dystrybucji artykułów kosmetycznych wykorzystywanych przy zabiegach przedłużania rzęs oraz manicure i pedicure. Staramy się by to, co sprzedajemy było atrakcyjne dla odbiorców oraz dostępne w niskich cenach.

Jesteśmy hurtownią paznokci i rzęs, która zdobyła uznanie wśród wielu zadowolonych kontrahentów. Paznokcie oraz sztuczne rzęsy oferowane przez nasz sklep to produkty nowe, oryginalnie zapakowane, spełniające najwyższe standardy.

Dane firmy:

Lilaróż Aneta Łopato
ul. Chopina 21 G
62-510 Konin
NIP: 667-163-75-78

Nasza oferta

Naszą specjalizacją są akcesoria do paznokci (lakiery hybrydowe, lampy LED/UV, pilniczki), lecz prowadzimy także dystrybucję preparatów oraz artykułów wykorzystywanych we fryzjerstwie, profesjonalnym makijażu czy zabiegach przedłużania lub zagęszczania rzęs. W naszym asortymencie znalazły się wygodne kuferki na kosmetyki, jak i urządzenia oraz substancje wykorzystywane podczas depilacji czy piercingu. Nasza hurtownia zajmuje się także sprzedażą kosmetyków naturalnych wyprodukowanych przez cenione marki z Polski oraz z zagranicy.