Stylizacja Paznokci 

Estetyczne, zadbane i czyste paznokcie z pewnością zrobią dobre wrażenie na każdym. To właśnie dlatego tak wiele kobiet decyduje się samodzielnie zająć wyglądem swoich dłoni. Jednakże część z nich preferuje oddać się w ręce specjalisty i odwiedzić gabinet kosmetyczny. Aby spełnić wszystkie wymagania klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, przygotowaliśmy różnorodną, szeroką gamę produktów. Można znaleźć tutaj rozmaite akcesoria do paznokci, takie jak zestaw hybrydowy Semilac czy też lampy LED i UV do paznokci. Wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.na stronę

Żel UV No Name Color Light Berry 5g to kolorowy żel samopoziomujący o intensywnie mocnym i kryjącym kolorze. Doskonały do zdobienia paznokci.

Obniżka!

Płyn poprawiający przyczepność masy żelowej lub akrylowej. Zwiększa przyczepność powłoki nałożonej na paznokieć . Zapobiega liftowaniu materiału. Do stosowania pod żel lub akryl. Opakowanie z ergonomicznym pędzelkiem. Pojemność 9 ml.

Obniżka!

Poręczna szczoteczka do usuwania pyłów i zanieczyszczeń z płytki paznokcia

Olejek do skórek i paznokci z kwiatkami. Pojemność 33 ml. Produkt zawiera opcjęaktywnych składników nawilżających macierz paznokcia

Preparat przeznaczony do dezynfekcji skóry rąk, zawiera łagodne składniki bakteriobójcze, dodatki ochronne równoważące poziom nawilżenia i elastyczności skóry oraz alkohol izopropylowy. Delikatny w działaniu, nie powoduje podrażnień oraz wysuszenia skóry.

Śledź nas na Facebooku