Lakiery Hybrydowe Semilac 

Ze względu na ich wysoką jakość, lakiery hybrydowe Semilac są znane i cenione przez wiele osób. Począwszy od kobiet znających wartość zadbanych i pięknych dłoni, do profesjonalistek na co dzień ceniących sobie wyjątkowe właściwości tego produktu. Ze względu na odpowiednie połączenie tradycyjnego lakieru oraz żelu UV, lakier hybrydowy to sposób na trwałe i lśniące paznokcie. Jeśli manicure lub pedicure zostanie dokładnie wykonany przy zachowaniu odpowiednich procedur, trwałość stylizacji może utrzymać się w nienaruszonym stanie nawet do 3 tygodni. Kolejną jego zaletą jest to, że pomimo trwałości nie jest szkodliwy dla płytki paznokci, więc po usunięciu starej warstwy można od razu przejść do aplikacji nowej. Dodatkowo, lakiery hybrydowe Semilac to także gwarancja wyrazistości kolorów.

Nic dziwnego, że te produkty są tak często wybierane nie tylko przez klientki indywidualne, ale także przez profesjonalistki z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Tak rzadko spotykane połączenie trwałości, pięknego koloru, delikatności działania oraz różnorodności sprawia, że lakiery hybrydowe Semilac stanowią doskonały wybór.na stronę

173 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Melon Mash 7mlCharakterystyka: Łagodny, delikatnie rdzawy odcień zgaszonego oranżu.

Śledź nas na Facebooku