Lakiery Hybrydowe Semilac 

Ze względu na ich wysoką jakość, lakiery hybrydowe Semilac są znane i cenione przez wiele osób. Począwszy od kobiet znających wartość zadbanych i pięknych dłoni, do profesjonalistek na co dzień ceniących sobie wyjątkowe właściwości tego produktu. Ze względu na odpowiednie połączenie tradycyjnego lakieru oraz żelu UV, lakier hybrydowy to sposób na trwałe i lśniące paznokcie. Jeśli manicure lub pedicure zostanie dokładnie wykonany przy zachowaniu odpowiednich procedur, trwałość stylizacji może utrzymać się w nienaruszonym stanie nawet do 3 tygodni. Kolejną jego zaletą jest to, że pomimo trwałości nie jest szkodliwy dla płytki paznokci, więc po usunięciu starej warstwy można od razu przejść do aplikacji nowej. Dodatkowo, lakiery hybrydowe Semilac to także gwarancja wyrazistości kolorów.

Nic dziwnego, że te produkty są tak często wybierane nie tylko przez klientki indywidualne, ale także przez profesjonalistki z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Lakiery hybrydowe Semilac to z pewnością trafiona inwestycja, jako że w rzadko spotykany sposób łączą one w sobie zachwycający kolor, wysoką trwałość, bogactwo możliwości oraz subtelność działania.na stronę

Lakiery hybrydowe - czy są one bezpieczne?

Lakiery hybrydowe są bezpieczne, lecz pod warunkiem, że nakłada je osoba o odpowiedniej wiedzy na temat tego rodzaju stylizacji. Potrafi ona bowiem ocenić czy paznokcie są wystarczająco zdrowe, aby można było zastosować na nich ową technikę. Potrzebne są również odpowiednie akcesoria, które powinny być poddane sterylizacji przed zabiegiem.

Czy można ściagać lakier hybrydowy samemu?

Zarówno nakładanie, jak i ściąganie lakierów hybrydowych najlepiej jest przeprowadzać u profesjonalistki lub też po samodzielnemu ukończeniu odpowiedniego kursu. Zdejmowanie tego rodzaju manicure wymaga zachowania zasad higieny i bezpieczeństwa, a także zastosowania wyłącznie przyrządów i produktów specjalnie do tego celu przeznaczonych. Należy powstrzymać się od prób zdrapania lub zerwania lakieru hybrydowego, ponieważ można w ten sposób uszkodzić płytkę paznokcia.

Jak wybrać odpowiednie lakiery hybrydowe Semilac?

Warto pamiętać o tym, że aby zachować zdrowe paznokcie, należy stosować takie lakiery hybrydowe, które przedstawiają wysoką jakość wykonania, potwierdzoną raportami bezpieczeństwa oraz certyfikatami. Często słyszy się o produktach, które zawierają szkodliwe substancje, takie jak ftalany, toluen czy formaldehyd. Bardzo polecane są w tym względzie lakiery hybrydowe Semilac, gdyż nie posiadają takich składników, a co więcej, zapewniają niezwykle szeroką gamę kolorów do wyboru, pozwalającą kreować liczne oryginalne stylizacje.

Czy można przedłużyć paznokcie lakierem hybrydowym?

Tak, dzięki lakierowi hybrydowemu paznokcie łatwiej jest zapuścić, ponieważ dokonuje on wzmocnienia płytki. Ponadto, dostępne są nawet specjalne warianty o właściwościach budujących. Można znaleźć między innymi lakiery hybrydowe Semilac z linii SemiHardi, które mają takie właśnie zastosowanie. Doskonale działają również na słabej płytce i są w stanie ją odbudować, a także przedłużyć aż do 5 mm w parę minut.

Śledź nas na Facebooku