Lampy Led/Uv 

W każdym gabinecie kosmetycznym powinna znajdować się jak najlepsza lampa LED do paznokci, aby można było oferować klientkom nowoczesne zabiegi wysokiej jakości. Dzięki zastosowaniu materiałów światłoutwardzalnych, uzyskuje się bowiem wyjątkowo trwały efekt. Tradycyjne lakiery, jeśli ich dotkniemy przed wyschnięciem, rozmazują się, a po upływie kilku dni zaczynają odpryskiwać. Lampa UV do paznokci pozwoli wykonać manicure hybrydowy, który wygląda wyjątkowo naturalnie, a jednocześnie nie ulega tak szybkim zniszczeniom. Poza tym, otrzymujemy dodatkowe zabezpieczenie płytki, przez co nie będzie się ona łamać ani rozdwajać. Lakier pięknie lśni, uzyskując efekt tafli lustra. W naszej ofercie mamy również małe, przenośne lampy LED UV do paznokci, które bez trudu mieszczą się w damskiej torebce i perfekcyjnie nadają się np. na podróż.Lampa LED do paznokci

Lampa LED do paznokci to produkt, który doskonale sprawdzi się do utwardzania lakierów hybrydowych. Zaletą tego rozwiązania jest z pewnością żywotność diod, a także energooszczędność. To, ile zajmuje wyschnięcie lakieru, zależy w dużej mierze od mocy urządzenia, lecz zwykle dzieje się to szybciej niż w przypadku modelu ze świetlówkami UV. Dostępny jest zazwyczaj różny czas pracy do wyboru, a co więcej, w lampach LED montuje się również wentylator i czujnik ruchu.

Lampa UV do paznokci

Lampę UV można stosować zarówno do paznokci akrylowych, jak i hybrydowych. Stosuje się w niej standardowe świetlówki, które z czasem się przepalają i wymagają wymiany. Występują modele o różnej mocy i warto wybrać lepszy wariant, aby zapewnić sobie krótszy czas wysychania lakieru. Zalecane jest też, aby w zestawie był zewnętrzny zasilacz, który w razie usterki można bez trudu wymienić. Lampa UV do paznokci ma zazwyczaj takie funkcje dodatkowe, jak ciągły tryb pracy, timer czy czujnik ruchu.

Jaką lampę wybrać?

Przed wyborem lampy, należy się zastanowić, czego tak naprawdę potrzebujemy. Warto ustalić czy będziemy z niej korzystać regularnie czy tylko raz na jakiś czas i czy przy jej pomocy będziemy utwardzać paznokcie tylko samej sobie. Na początek, gdy jeszcze nie wiemy, czy lakier hybrydowy będzie nam odpowiadał, można zdecydować się na mniejszą i tańszą lampę. Natomiast jeżeli od razu chcemy zainwestować w lepszy produkt, świetnie sprawdzi się model o mocy 48W. Ciekawą propozycją są lampy posiadające diody, które mogą funkcjonować zarówno jak światło UV, jak i LED.

Śledź nas na Facebooku