Urządzenia kosmetyczne 

Nasza hurtownia kosmetyczna przygotowała bogatą ofertę różnorodnych urządzeń, które z pewnością ułatwią pracę w gabinecie. Dbamy o to, aby nasz asortyment był różnorodny, aby każdy klient mógł znaleźć to, czego potrzebuje. Ponadto, do swojej oferty włączamy jedynie produkty wysokiej jakości, ponieważ zależy nam na tym, żebyś był w pełni zadowolony z zakupu. Dodatkowym atutem naszego sklepu są również z pewnością atrakcyjne ceny.

Lampa do paznokci

Jednym z urządzeń dostępnych w naszej ofercie jest lampa do paznokci. Można dzięki niej utwardzać żele LED i lakiery hybrydowe, a w rezultacie uzyskiwać rewelacyjne efekty stylizacyjne. Dostępne są zarówno duże modele, jak i warianty mini, które zmieszczą się nawet w damskiej torebce, przez co idealnie sprawdzą się w podróży. Co więcej, niektóre proponowane przez naszą hurtownię kosmetyczną lampy do paznokci mają nawet sensor ruchu.

Frezarka do paznokci

Inną propozycję z naszego asortymentu stanowi frezarka do paznokci. Przy pomocy tego urządzenia można pracować zarówno na płytce paznokciowej, jak i skórkach, wykonując manicure lub pedicure. Z powodzeniem zastępuje ono szereg przyrządów, takich jak polerka, pilnik czy cążki, więc jest bardzo poręczne i wielofunkcyjne. We frezarce do paznokci można wymieniać wiertła, aby dostosowywać ich kształt do aktualnie przeprowadzanego zabiegu.na stronę

Śledź nas na Facebooku