Przedłużanie Rzęs 

Bardzo efektowną a zarazem wygodną i trwałą modą w branży kosmetycznej w ostatnim czasie stało się przedłużanie rzęs. Sklep internetowy oferuje wszystkim miłośniczkom wyrazistego spojrzenia, wysokiej jakości rzęsy jedwabne , rzęsy z norek oraz sztuczne rzęsy na pasku. Rzęsy na pasku są łatwe w użyciu, bardzo trwałe oraz nadają się do wielokrotnego użytku. Szczególnie polecamy rzęsy 11. Nadają oczom piękną oprawę oraz wspaniały młody wygląd. Sklep nasz posiada nie tylko profesjonalne produkty, ale także fachową wiedzę na temat tego, co oferujemy. Wiemy więc, jak ważne jest by produkty, których używasz były trwałe, bezpieczne i nieuczulające. U nas znajdziesz wymarzone dla siebie profesjonalne rzęsy, gdyż sklep nasz posiada szeroki ich wybór. Polecamy, między innymi, rzęsy jedwabne, sztuczne rzęsy na silikonowym paseczku oraz rzęsy z norek.na stronę

Sztuczne rzęsy - jak zakładać?

Zrozumiałe jest, że wiele kobiet, które chcą wyeksponować swoje piękno, decyduje się na przedłużanie rzęs. Nasz sklep internetowy zapewnia swoim klientkom wyłącznie najlepsze produkty do tego zabiegu, dbając o to, aby były estetyczne, a jednocześnie bezpieczne w stosowaniu. Przed zakupem należy zastanowić się na jakim efekcie nam zależy – naturalnym czy nieco teatralnym. W pierwszym przypadku, zalecana długość to ok. 6 mm.

Gdy już wybierzemy odpowiednie dla siebie sztuczne rzęsy, warto owinąć pasek wokół pędzla do makijażu lub palca, aby uczynić go bardziej elastycznym. Później należy nałożyć na nie odrobinę kleju i odczekać kilka sekund, aby odpowiednio się związał. Potem przy użyciu pęsety mocuje się pasek jak najbliżej linii swoich prawdziwych rzęs i delikatnie dociska się środek, a następnie kąciki. Gdy klej wyschnie, można dodatkowo subtelnie wytuszować rzęsy, aby wszystkie miały jednolity kolor.

Jaka jest najlepsza metoda przedłużania rzęs?

Nie ma jednej, najlepszej metody przedłużania rzęs – wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Można zdecydować się na metodę 1:1, która bazuje na mocowaniu jednej sztucznej rzęsy do naturalnej w odstępie 0,5 mm od brzegu powieki. Z kolei korzystając z metody 2-3d, doklejamy wachlarzyk 2-3 rzęs syntetycznych do jednej naturalnej, przez co zagęszczenie jest zauważalne, ale nadal delikatne. Chcąc uzyskać najbardziej wyrazisty efekt, można zdecydować się na metodę Volume 4-6d.

Jak dbać o rzęsy?

Gdy założymy sobie sztuczne rzęsy, najlepiej jest przez 48 godzin nie dopuszczać do ich styczności z wodą, gdyż może to osłabić działanie kleju. Po upływie tego czasu, warto zadbać o higienę oczu przy pomocy nietłustych kosmetyków nakładanych palcami (bez wacików). W razie potrzeby, można poprawić wygląd rzęs przy pomocy specjalnej szczoteczki, otrzymanej od kosmetyczki. Nie należy jednak używać jej kilka razy dziennie, gdyż to również może osłabić moc kleju.

Śledź nas na Facebooku