Czy przedłużane paznokcie mogą wyglądać naturalnie?

Obecnie specjaliści w dziedzinie manicure oraz makijażu stawiają na naturalność. Pieśnią przeszłości są geometryczne, mocne brwi czy bardzo długie kwadratowe fantazyjnie zdobione paznokcie. Teraz zabiegi upiększające mają na celu podkreślać nasze naturalne piękno w bardzo umiejętny i dyskretny sposób. Jeżeli lubisz długie paznokcie, ale trudno Ci samodzielnie zapuścić wystarczająco długą płytkę, możesz skorzystać z różnych metod jej przedłużania. Gwarantujemy, że można to zrobić zachowując umiar, elegancję i naturalność.

Jaki kształt jest najbardziej naturalny?

W stylizacji paznokci wyróżnia się wiele kształtów, jakie można nadać przedłużonej płytce. Wśród nich można wymienić owal, migdał, sztylet, balerinę czy kwadrat. Jeżeli zależy Ci, by efekt przedłużania paznokci prezentował się naturalnie, zrezygnuj z zaostrzonych, kanciastych kształtów na rzecz bardziej opływowych. Do najbardziej naturalnych form należą owal i migdał. Pierwszy z nich charakteryzuje się równomiernym zaokrągleniem całej końcówki paznokcia, natomiast drugi posiada charakterystyczne delikatne zwężenie na czubku. Aby perfekcyjnie nadać naturalny kształt przedłużonym paznokciom, z pewnością przydadzą się pilniki o różnych grubościach oraz frezarka. Profesjonalne akcesoria znajdziesz w sklepie internetowym DyskontKosmetyczny.pl.

FREZARKA DO MANICURE I PEDICURE JD105H RÓŻOWA 65 W

Długość a naturalność

Długie paznokcie uchodzą za symbol kobiecości. Dzięki dłuższej płytce paznokcia palce i całe dłonie sprawiają wrażenie smuklejszych i bardziej delikatnych. Dla wielu osób niemożliwe jest zapuszczenie paznokci na pożądaną długość ze względu na charakter wykonywanej pracy lub kruchość naturalnych płytek. W takiej sytuacji pomocne są zabiegi przedłużania paznokci metodami m.in. żelową, hybrydową, tytanową lub akrylową. Jeżeli zależy Ci by cieszyć się długimi paznokciami, które wyglądają naturalnie, zdecyduj się na niewielkie przedłużenie. Nawet najbardziej profesjonalnie i precyzyjnie przedłużone paznokcie nie będą prezentowały się naturalnie, gdy ich długość zostanie zwiększona o kilka cm. Wprawdzie taki manicure może prezentować się spektakularnie i stylowo, jednak niewiele ma wspólnego z naturalnością.

SZABLON SZEROKI SUMMER ZŁOTY 500 SZT

Subtelny kolor dla naturalnego efektu

W uzyskaniu naturalnego efektu przedłużonych paznokci ogromną rolę odgrywa odpowiedni kolor. Możesz zdecydować się nawet na transparentny lakier, co sprawi, że płytka będzie prezentować się bardzo naturalnie. Dobrym wyborem jest french manicure, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Przedłużone paznokcie będą prezentowały się naturalnie, gdy zostaną pomalowane lakierem w modnym odcieniu nude. Jeżeli chcesz, by Twoje paznokcie wyglądały naturalnie, zrezygnuj z błyszczących naklejek, jaskrawych wzorów czy cyrkonii.

NEONAIL LAKIER HYBRYDOWY FRENCH PERFECT MILK 2863-

Fachowe wykonanie

Podstawą naturalnego wyglądu przedłużonych paznokci jest profesjonalne i staranne wykonanie manicure. Jeżeli nie masz zbyt dużego doświadczenia, zdecyduj się na usługi manicure w dobrym salonie kosmetycznym. Stylistka dobierze najlepszą dla Twoich paznokci oraz trybu życia metodę przedłużania i z pomocą fachowych narzędzi starannie ukształtuje płytkę. Prawidłowo wykonane przedłużone paznokcie prezentują się naturalnie i są bardzo wytrzymałe.

NEONAIL LAMPA LED ECO 21W/48