Trendy manicure na rok 2023! Sprawdź już teraz

Każdy kolejny rok obfituje w nowe trendy nie tylko w obszarze mody, ale także makijażu, włosów czy paznokci. Aby odpowiednio przygotować się na nadchodzące trendy, warto zapoznać się z tym, jakie kolory i wzory będą najbardziej pożądane. Sprawdź, co będzie królowało na paznokciach w 2023 roku i przygotuj się na bycie trendy!

Beże i brązy nadal w modzie

Stonowane, klasyczne i nadal modne kolory, takie jak beże i brązy to świetna propozycja na co dzień. Takie odcienie na paznokciach będą świetnie wyglądać niezależnie od pory roku, czy też stylizacji, dlatego że świetnie dopełniają każdy istniejący kolor. Paleta barw opierająca się na beżach i brązach jest naprawdę ogromna i każdy znajdzie wśród niej coś dla siebie. Od delikatnych szarych popieli, poprzez klasyczne jasne brązy, aż po czekoladowe, intensywne kolory. A co ze wzorkami? Wśród trendów na rok 2023 możemy zauważyć niezwykle popularny motyw fal lub plamek o nieregularnych kształtach. Taka stylizacja paznokci łączy w sobie klasykę i elegancję oraz odrobinę szaleństwa i nowoczesności. Dodatkowo to propozycja, która świetnie się sprawdzi u Pań w każdym wieku.

Klasyczne frenche, ale z nutą brokatu

W 2022 roku do łask powróciły zapomniane nieco klasyczne frenche i znów zaczęły królować na bankietach, przyjęciach i weselach. Ta niezwykle subtelna i elegancka stylizacja w tym roku nabiera blasku i w nadchodzących trendach możemy obserwować naturalne frenche, wykończone brokatowymi zdobieniami. Jest to stylizacja szczególnie ceniona wśród przyszłych panien młodych. Łączy w sobie elegancję, klasę, szyk, ale i blask, którego nie może zabraknąć każdej przyszłej pannie młodej. Świecące, brokatowe propozycje to również świetny wybór na bal czy imprezę okolicznościową. Paznokcie łączące w sobie błysk i klasykę będą świetnie uzupełniać elegancką i minimalistyczną stylizację.

Brokat nie tylko z frenchem

Błysk i brokat będzie w trendach nie tylko w połączeniu z frenchem. W bardziej odważnej wersji złotym lub srebrnym pyłkiem możemy ozdabiać paznokcie pomalowane na niemal każdy kolor. Świetne, energetyzujące połączenie zyskamy tworząc stylizacje z lakieru w kolorze butelkowej zieleni i złotego pyłku lub łącząc dwa dominujące trendy na 2023 rok, czyli przepiękny odcień magenta i srebrny brokat na wszystkich lub jedynie na wybranych paznokciach. Taka propozycja to hit na nadchodzący okres zabaw karnawałowych!

Magenta kolorem roku 2023

Portal Pantone, jak co roku ogłosił kolor na nadchodzące miesiące. W 2023 roku wybranym kolorem jest Magenta, czyli odcień wywodzący się z palet barw o czerwonym odcieniu. Kolor Magenta to idealny wybór do przygotowania odważnej i szalonej stylizacji. Energetyczny kolor na paznokciach ożywia, dodaje siły i inspiruje do kreatywnych działań. Ten piękny odcień świetnie komponuje się zarówno z długimi, jak i krótkimi paznokciami, a sam lakier świetnie wygląda zarówno w wersji matowej, jak i z połyskiem.