Jakie przybory powinna mieć w domu każda kobieta?

Jakie przybory powinna mieć w domu każda kobieta?

Na rynku kosmetycznym możesz znaleźć ogromną ilość akcesoriów do makijażu i pielęgnacji, które ułatwią Ci przeprowadzanie domowych zabiegów kosmetycznych. W ich ogromie można się pogubić, jednak istnieje kilka drobiazgów, których nie powinno zabraknąć w Twojej domowej kosmetyczce czy na półce w łazience. Przedstawiamy najbardziej przydatne kobiecie przybory kosmetyczne. Sprawdź czy masz je wszystkie!

Pilnik to podstawa

Z pewnością pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy w związku z niezbędnymi kobiecie akcesoriami kosmetycznymi jest pilnik do paznokci. Ten niepozorny drobiazg warto nosić w torebce np. na wypadek uszkodzenia paznokcia i konieczności przypiłowania jego ostrych krawędzi. Obok pilnika bardzo przydatnym narzędziem podczas manicure jest również bloczek polerski.

PILNIK LUX ZEBRA ŁÓDKA 180/240

Akcesoria do manicure

Jednymi z podstawowych narzędzi kosmetycznych, jakich nie może zabraknąć w domu są akcesoria do manicure. Bogaty asortyment solidnie wykonanych cążek do paznokci znajdziesz wśród produktów prezentowanych w sklepie DyskontKosmetyczny.pl. Oprócz obcinaczy przydadzą Ci się także małe nożyczki do paznokci i kopytko do odsuwania skórek. Alternatywą do skórek są drewniane, jednorazowe patyczki. Z pewnością przyda się także specjalny wycinacz, który pozwala łatwo i bezpiecznie pozbyć się nieestetycznych skórek przy paznokciach.

PATYCZKI DO MANICURE 10 SZTUK

WYCINACZ DO SKÓREK RADEŁKO Z KOPYTKIEM BIAŁE

STALOWE CĄŻKI DO WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI STÓP 9 MM

Zestaw dobrych pędzli do makijażu

Aby wykonać nieskazitelny make-up nie wystarczą wysokiej klasy kosmetyki. Niezmiernie ważna jest także ich prawidłowa aplikacja. W szufladzie kobiecej toaletki z pewnością powinno znaleźć się miejsce dla zestawu dobrych pędzli do makijażu. Możesz kompletować je osobno lub od razu zaopatrzyć się w komplet najbardziej przydatnych pędzelków. Z pewnością nie może wśród nich zabraknąć pędzla do pudru, pędzla do różu i specjalnych pędzelków do nakładania i mieszania cieni do powiek.

ZESTAW PĘDZLI DO MAKIJAŻU 7 SZTUK. + ETUI

Niezbędny drobiazg – gąbeczka

Obok pędzli niezwykle przydatnym akcesorium do aplikacji kolorowych kosmetyków jest niepozornych wymiarów gąbeczka. Może służyć Ci do równomiernego rozprowadzania podkładu czy pudru w kremie. W makijażu bardzo ważne są płynne przejścia kolorów. Aby je uzyskać, granice pomiędzy nimi powinny być starannie roztarte. Gąbeczka doskonale sprawdzi się do blendowania kosmetyków.

DENI CARTE GĄBKA DO MAKIJAŻU PINK BLACK 3214

Okrągła szczotka do modelowania włosów

Samodzielne układanie fryzury jest jednym z podstawowych zabiegów wykonywanych w domu. Do Twojego domowego fryzjerskiego niezbędnika z pewnością zalicza się okrągła szczotka do modelowania włosów. W zależności od długości Twoich kosmyków oraz typu fryzury możesz wybierać różne średnice szczotek tak, by zapewniły maksymalnie sprawne i wygodne ułożenie włosów.

OLIVIA GARDEN PRO THERMAL T63 SZCZOTKA DO WŁOSÓW

Zestaw do samodzielnego przygotowania maseczek

Domowa pielęgnacja w ostatnich czasach stała się szczególnie popularna. Chętnie obecnie sięgamy po samodzielnie przygotowywane kosmetyki. W domu możesz bez trudu przygotować sobie maseczki na twarz. Niektóre z tych kosmetyków zrobisz używając wyłącznie składników, które większość osób posiada w kuchni. Aby zadbać o urodę z pomocą własnoręcznie wykonanych maseczek pomocny będzie zestaw do ich mieszania i aplikacji. Miseczka, miarki i pędzelek przydadzą Ci się, jeżeli lubisz stosować algi lub glinki kosmetyczne.

ZESTAW DO MASEK I ALG