Bielenda – poznaj moc marki!

Wśród wielu producentów kosmetyków na szczególną uwagę zasługuje polska firma – Bielenda. Już od ponad 30 lat jej wyroby odznaczają się doskonałą jakością i znajdują uznanie zarówno wśród użytkowników profesjonalnych, jak i osób, wykorzystujących je do domowej pielęgnacji. Siedziba firmy mieści się w Krakowie. W nowoczesnych laboratoriach nad ulepszaniem receptur oraz tworzeniem nowych produktów pracują najlepsi specjaliści z zakresu technologii i kosmetologii. Nad utrzymaniem wysokich standardów jakości i bezpieczeństwa czuwają Dział Kontroli Jakości i Dział Mikrobiologii. Produkty marki Bielenda zostały docenione także za granicą i można znaleźć je na półkach sklepowych w ponad 45 krajach. Wśród bogatej oferty można znaleźć kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

Sekret piękna ukryty w naturze

W recepturach wielu produktów marki Bielenda znajdziesz substancje, które naturalnie występują w przyrodzie, np. algi, wosk, glinki, oleje i wyciągi roślinne, minerały czy miód. Te przyjazne dla organizmu, łatwo przyswajalne składniki mają niezwykle skuteczne działanie na poprawę kondycji skóry, włosów i paznokci. Efektywnie dostarczają witamin i nawilżenia, wspierają odnowę komórek i chronią przed działaniem wolnych rodników, odpowiedzialnych za procesy starzenia. Naturalne składniki pozyskiwane są w sposób minimalnie oddziałujący na środowisko. Jednym z ważnych aspektów działalności firmy Bielenda jest spełnianie wysokich standardów związanych z ochroną przyrody, co potwierdza certyfikat Międzynarodowego Standardu Zarządzania Środowiskowego. Kosmetyki Bielenda nie są testowane na zwierzętach. Firma może pochwalić się m.in. certyfikatem stowarzyszenia Kosmetyki Bez Okrucieństwa.

Perfekcyjnie dobrane składniki aktywne

Produkty marki Bielenda łączą bogactwo naturalnych składników z innowacyjnymi kompleksami związków chemicznych o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych. W kosmetykach polskiego producenta znajdziesz witaminy, kwas hialuronowy, kolagen, taurynę, L-karnitynę, kwasy organiczne i wiele innych składników aktywnie wspierających naturalną regenerację skóry, powstrzymujących procesy starzenia i regulujących nawilżenie. Wśród nowoczesnych kompleksów i składników zawartych w produktach Bielendy warto wymienić:

BIO-WHITE® to kompleks hamujący pigmentację i chroniący przed przebarwieniami,

CELLULIT CONTRA+ COMPLEX+, który aktywnie wspiera walkę z cellulitem,

HYDROMANIL™ – zapewniający długotrwałe nawilżenie i elastyczność

HEKSAPEPTYD (ARGIRELINE™) – neuropeptyd hamujący mikro skurcze mięśni powodujące powstawanie zmarszczek

PHYTOCELLTEC™ ARGAN – który posiada udowodnione działanie odżywcze i ochronne na komórki macierzyste skóry

Nie tylko kosmetyki

W ofercie marki Bielenda znajdziesz nie tylko skuteczne kosmetyki, które pozwolą Ci zadbać o doskonałą kondycję skóry i włosów, lecz również akcesoria przydatne w profesjonalnej pielęgnacji. Roller do mezoterapii mikroigłowej zapewnia lepszą absorpcję składników odżywczych. Fotonowy masażer ultradźwiękowy pozwoli wprowadzić do głębszych warstw skóry substancje aktywne zawarte w ampułkach. Terapia światłem i ultradźwiękami poprawia jędrność skóry, owal twarzy, redukuje zmarszczki i wspiera naturalne procesy regeneracyjne cery.