Najlepszy klej do rzęs – jak go wybrać? 5 Propozycji

Klej do sztucznych rzęs jest produktem, który wzbudza wśród stylistek wiele emocji. Od właściwego doboru tego preparatu zależy trwałość aplikacji. Każda klientka oczekuje, że przedłużone rzęsy utrzymają się na oku jak najdłużej. Jeżeli chcesz zadbać o zadowolenie swoich klientek oraz komfort pracy podczas przedłużania rzęs, zaopatrz się w sprawdzone, dobrze dostosowane do warunków panujących w Twoim salonie kleje. Ponieważ są to preparaty wysoce wyspecjalizowane i stosuje się je w dużej bliskości wrażliwej gałki ocznej, kupuj je wyłącznie w renomowanych sklepach i hurtowaniach kosmetycznych. Jako stylistka odpowiadasz nie tylko za wykonanie pięknej aplikacji rzęs lecz przede wszystkim za bezpieczeństwo i zdrowie Twoich klientek. Przedstawiamy listę najlepszych klejów do rzęs sztucznych. Wykonana z ich pomocą stylizacja utrzyma się długo na oczach  i sprawi, że zyskasz grono zadowolonych klientek.

Klej Noble z Noble Lashes

Jednym z najlepszych klejów do rzęs jest klej Noble ze znanej firmy specjalizującej się w produktach dla stylistek – Noble Lashes. Głęboka czerń tego produktu doda wyrazistości Twoim stylizacjom. Produkt wyjątkowo trwale wiąże sztuczne rzęsy z naturalnymi. Dzięki dużej elastyczności pod względem temperatury i wilgotności powietrza świetnie sprawdzi się w salonach o dużej zmienności tych parametrów. To dość szybki klej dla doświadczonych stylistek. Z jego pomocą stworzysz zarówno klasyczne rzęsy metodą 1:1, jak i objętości.

NOBLE LASHES KLEJ DO RZĘS NOBLE 3G

Klej Green z Noble Lashes

Klej Green wyróżnia się doskonałą trwałością i głębokim kolorem. Jego konsystencja jest nieco gęstsza. Dobrze sprawdza się dla początkujących stylistek, gdyż wiąże dość powoli. Ta cecha sprawia, że jest to najlepszy klej do rzęs na lato. Wysokie temperatury znacznie przyspieszają pracę kleju, dlatego wiele z nich zbyt szybko zasycha i niedostatecznie dobrze spaja rzęsy sztuczne i naturalne. Klej Green w takich warunkach odnajduje się doskonale. Wybierz ten klej również gdy w Twoim salonie panuje wysoka wilgotność.

NOBLE LASHES KLEJ DO RZĘS GREEN 3ML

Klej Fast z Noble Lashes

Jeżeli jesteś zaawansowaną stylistką rzęs i często wykonujesz aplikacje objętościowe, doskonałym klejem dla Ciebie będzie Fast z Noble Lashes. To produkt bardzo szybko wiążący, więc wymaga dobrego tempa pracy. Jego właściwości sprawiają, że stworzone przez Ciebie wachlarzyki nie będą składać się po naklejeniu na rzęsę naturalną. Dzięki zastosowaniu tego kleju Twoje aplikacje volume zachwycą klientki idealną puszystością i brakiem sklejek nawet przy bardzo dużych objętościach.

NOBLE LASHES KLEJ DO RZĘS FAST 3G

Klej Sensitive z Noble Lashes

Każda stylistka powinna mieć dobry klej do rzęs dla osób o wrażliwych oczach. Z pewnością wśród Twoich klientek są takie, których oczy zaczerwieniają się już po użyciu szamponu. Opary wytwarzające się w czasie zasychania klejów do rzęs mają silnie drażniące działanie na gałkę oczną a niekiedy nawet na błonę śluzową nosa. Doskonałym wyborem dla szczególnie wrażliwych oczu jest klej Sensitive. Dzięki łagodniejszemu działaniu pozwala na znacznie łagodniejszy przebieg aplikacji rzęs. Twoje klientki nie będą łzawić w czasie zabiegu, unikną także zaczerwienienia rogówki.

NOBLE LASHES KLEJ SENSITIVE 3G (HIPOALERGICZNY)

Klej Wonder Star Glue z Wonder Lashes

Stylistki specjalizujące się w kolorowych aplikacjach niewątpliwie docenią Wonder Star Glue. To bardzo trwały klej do rzęs, który w odróżnieniu od większości z tych produktów jest bezbarwny. Ta cecha umożliwi Ci przyklejanie rzęs kolorowych. Dzięki przezroczystości spoiny, barwa syntetycznych rzęs będzie zachwycać wyrazistością, nieprzysłoniętą kolorem klejowej spoiny.

KLEJ DO RZĘS WONDER LASHES STAR 3 ML