Wzornik na stronę

Wzorniki do paznokci to bardzo przydatne akcesoria, które służą do prezentacji koloru lakierów lub jako baza do wykonywania różnego rodzaju zdobień. Akcesoria te bardzo ułatwiają pracę stylistkom, ponieważ mogą one szybko i wygodnie zaprezentować paletę barw na próbniku swojej klientce i w ten sposób dobrać kolor lakieru, który klientkę zainteresuje. Dobrze jest, jeśli manikiurzystka ma przygotowane na wzorniku różne rodzaje zdobień, ponieważ wtedy skraca się czas pracy nad stylizacją.
Próbniki do wyeksponowania kolorów i ozdób to znaczne usprawnienie pracy stylistek w gabinetach kosmetycznych.

Nasz sklep internetowy przygotował atrakcyjną ofertę wzorników do paznokci. Proponujemy różne, praktyczne i funkcjonalnie zaprojektowane modele. Mamy próbniki w kształcie słoneczka i lizaka, przezroczyste, mleczne, podwójne na łańcuszku, ręcznie malowane, a nawet w formie stojaka. Oferujemy także efektowne wachlarze, które przeznaczone są do naniesienia na szpatułki lakierów, żeli oraz akryli w celu zrobienia własnego próbnika.
Oferowane produkty to poręczne, wygodne oraz estetyczne akcesoria, dzięki którym można elegancko zaprezentować kolory lakierów, żeli, akryli i propozycje ozdób do stylizacji.