Wachlarzyki Objętościowe Wonder Lashes na stronę

Piękne, gęste i długie rzęsy to marzenie wielu pań, ponieważ są one niezaprzeczalnymi atutami kobiecej urody. Zdarza się jednak, że natura poskąpiła niektórym przedstawicielkom płci pięknej urokliwych i powabnych rzęs. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem jest oddanie się w ręce profesjonalistki, jaką jest stylistka zajmująca się zabiegiem przedłużania rzęs. Jest wiele trwałych i efektownych metod takiej stylizacji i wiele doskonałych produktów, a jednym z nich są wachlarzyki objętościowe Wonder Lashes.

Dyskont Kosmetyczny jest hurtownią, która zajmuje się sprzedażą doskonałej jakoś produktów, służących do profesjonalnego zabiegu przedłużania rzęs. Nasz sklep internetowy przygotował bardzo korzystną ofertę zakupu artykułów kosmetycznych, które dedykowane są zarówno gabinetom kosmetycznym, jak i salonom fryzjerskim. Sprzedaż odbywa się w sposób bardzo dogodny, a płatności można dokonywać poprzez system online. Ceny oferowanych produktów są niskie, ponieważ są to ceny hurtowe.

Wachlarzyki objętościowe Wonder Lashes to rzęsy wykonane z delikatnego jedwabiu z dodatkiem włókna syntetycznego. Oferujemy je w różnych profilach, długościach i o różnej grubości. Wachlarzyki rzęs składają się z 6, 8 lub 10 pojedynczych rzęs. Produkty te cechują się wysokim połyskiem, są lekkie, idealnie gładkie i nie odkształcają się. Na uwagę zasługuje również Premium Volume Fans, wyjątkowo ekskluzywne wachlarzyki do przedłużania metodami objętościowymi.

Wszystkie oferowane wachlarzyki rzęs są komfortowe w noszeniu i w utrzymaniu higieny. Idealny skręt i naturalny kolor doskonale komponuje się z naturalnymi rzęsami.