Tipsy na stronę

Sztuczne paznokcie czyli tipsy są niezastąpione w przypadku, gdy mamy słabe i łamliwe paznokcie. To dzięki nim możemy przedłużyć i elegancko je wystylizować, tak, że zmienią się nie do poznania. W zależności od upodobania możemy nadać im najróżniejszy kształt. Mogą być krótkie lub długie, spiczaste, owalne albo kwadratowe.

Tipsy, które oferuje nasz sklep internetowy to bardzo szerokie spektrum produktów o różnym kształcie, długości i rozmiarze. Mamy w ofercie przezroczyste i mleczne, które pakowane są w wygodne i praktyczne kasetki po 100, 120, 250 lub 500 sztuk w różnych rozmiarach. Mogą być z krótką lub długą kieszonką, albo bez kieszonki. Sztuczne paznokcie to wysokiej jakości produkty, wykonane z elastycznego i wytrzymałego materiału ABS, dzięki czemu doskonale trzymają się na naturalnej płytce paznokcia i nie pękają. Dzięki dokładnemu wyprofilowaniu pasują do każdej płytki paznokciowej. Ponadto są łatwe i wygodne w aplikacji.

Znajdziesz tu produkty do wykonywania tradycyjnego manicure oraz do różnego rodzaju wtapianych zdobień pod żel i akryl. Możesz je pomalować lakierem tradycyjnym lub nawet wykonać manicure hybrydowy. Wszystko zależy od twojej kreatywności. Dzięki wykorzystaniu naszych tipsów możesz mieć piękne, zadbane i trwałe paznokcie.