Black Lashes na stronę

Rzęsy Black Lashes

Rzęsy marki Black Lashes to profesjonalne produkty do stylizacji rzęs, przeznaczone dla stylistek i salonów urody. Idealne do metody objętościowej. Sprawdź naszą ofertę rzęs Black Lashes!

Rzęsy do metody objętościowej Black Lashes

W naszym sklepie internetowym kupisz rzęsy Black Lashes w wielu rozmaitych wariantach. Mamy największy wybór oryginalny rzęs Black Lashes, które świetnie sprawdzają się przy różnych metodach objętościowych. Marka posiada w swojej ofercie następujące kolekcje rzęs: PRIME MINK LASHES, SPEED VOLUME LASHES, PRIME VOLUME LASHES (KĘPKI 2D-6D), RANDOM LASHES, FLAT LASHES, DOUBLE SLIM LASHES, SIBERIAN REAL MINK LASHES.

Wybierz rodzaj rzęs, a następnie skręt (od B do L), grubość (od 0,03 mm do 0,25 mm) i długość rzęs (od 8 mm do 15 mm lub mix). Od odpowiedniego wyboru rzęs zależy efekt końcowy wystylizowanego oka, ale przede wszystkim zadowolenie klientki. Najpopularniejsze są rzęsy o profilu B, czyli o skręcie zbliżonym do nsturalnego skrętu rzęs większości klientek.

Wszystkie rzęsy Black Lashes są wykonane z jedwabiu z domieszką najwyższej jakości włókna syntetycznego, zapewniając rzęsom idealną gładkość i elastyczność. Są bardzo cienkimi, lekkimi i delikatnymi rzęsami. Świetnie imitują naturalne rzęsy i są bardzo komfortowe w noszeniu, a jednocześnie wyjątkowo podkreślają spojrzenie. Co równie ważne, nie obciążają rzęs naturalnych i pozwalają utrzymać je w dobrej kondycji.

Kupuj sztuczne rzęsy od sprawdzonego producenta w jeszcze niższych cenach! Sprawdź też inne produkty firmy Black Lashes, jak np. primer do rzęs czy klej do rzęs oraz inne profesjonalne akcesoria do przedłużania rzęs.

Zapraszamy do zapoznania się również z innymi produktami takimi jak -  podkładki do kleju do przedłużania rzęs