Taśma Pod Oczy Taśma pod oczy - do przedłużania rzęs

Potrzebna Ci taśma do przedłużania rzęs? W naszym sklepie online znajdziesz duży wybór taśm służących do profesjonalnych zabiegów z wykorzystaniem sztucznych rzęs. Taśmy są niezbędne do separacji dolnych rzęs oraz podklejania górnej powieki.

Antyalergiczne taśmy do przedłużania rzęs

Taśma pod oczy do przedłużania rzęs to niezbędny produkt podczas tego rodzaju zabiegów. Jest stosowana do zasłaniania rzęs dolnej powieki, aby zapobiec ich sklejaniu z górnymi rzęsami. Stanowi również tło, na którym naturalne rzęsy są dobrze widoczne. Przy jej usuwaniu, dzięki odpowiedniemu klejowi, klientka nie czuje szarpania. Ważne, aby taka taśma była hipoalergiczna, gdyż zarówno oczy, jak i skóra pod oczami, to bardzo delikatne i wrażliwe części ciała. Nasze taśmy ochronne są wykonane z bezpiecznych materiałów, niepowodujących podrażnień czy uczuleń oka ani skóry w trakcie zabiegów przedłużania rzęs. Oferujemy taśmy pod oczy do przedłużania rzęs wyłącznie od sprawdzonych producentów. Są to taśmy medyczne, włókninowe, silikonowe, jak i piankowe. Do wyboru są też różne szerokości taśm do rzęs. Wszystkie taśmy łatwo się wycina i dopasowuje do oka klientki. Taśmy idealnie przylegają do skóry, dzięki czemu dokładnie chronią skórę oraz dolną linię rzęs. Jednocześnie zapewniają bardzo komfortową pracę.

Dzięki taśmie zabieg przedłużania rzęs zostanie wykonywany sprawniej, a uzyskany efekt będzie w pełni satysfakcjonował obsługiwaną klientkę. Taśma pod oczy sprawdzi się też wspaniale podczas zabiegu liftingu, laminacji i botoxu rzęs. Taśmy są bardzo ekonomiczne - 5 metrów wystarcza na około 80-100 aplikacji.

Sprawdź także sztuczne rzęsy Mink dostępne w ofercie naszego sklepu oraz zmywacze kleju do rzęs przydatne przy ściąganiu kępek.