Waciki Bezpyłowe Waciki bezpyłowe to akcesoria kosmetyczne, które muszą się znaleźć w każdym salonie, zajmującym się profesjonalną stylizacją paznokci. Nie zostawiają żadnych pyłków, włosków i okruszków, co jest bardzo ważne podczas różnego rodzaju zabiegów, takich jak odtłuszczanie płytki paznokciowej, usuwanie lakieru czy dezynfekcja. Dzięki ich zastosowaniu manicure wygląda po prostu idealnie.

Nasz sklep internetowy posiada w swoim asortymencie doskonałej jakości waciki, które wykonane zostały z wysokogatunkowego surowca, który nie strzępi się i nie pozostawia żadnych śladów. Dzięki temu, że są 8 lub 12 warstwowe cechują się bardzo wysoką wydajnością, ponieważ nie przesiąkają i nie rozrywają się. Produkty są dostępne w postaci wygodnej i praktycznej rolki, która podzielona jest na mniejsze elementy. Dzięki temu można wygodnie oderwać potrzebną do pracy odpowiednią ilość wacików.

Oferowane produkty znakomicie odtłuszczają i wycierają, nie pozostawiając żadnych, niepożądanych śladów. Doskonale nadają się do zabiegów pielęgnacyjnych przy wykonywaniu zarówno manicure, jak i pedicure. Dzięki wysokiej wytrzymałości i funkcjonalności są niezwykle przydatne w każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym.