Lakiery Hybrydowe Semilac na stronę

Ze względu na ich wysoką jakość, lakiery hybrydowe Semilac są znane i cenione przez wiele osób. Począwszy od kobiet znających wartość zadbanych i pięknych dłoni, skończywszy na profesjonalistkach na co dzień ceniących sobie wyjątkowe właściwości tego produktu. Ze względu na odpowiednie połączenie tradycyjnego lakieru oraz żelu UV, lakier hybrydowy Semilac to sposób na trwałe i lśniące paznokcie.

Semilac lakiery hybrydowe: sposób na trwały manicure

Jeśli manicure lub pedicure zostanie dokładnie wykonany przy zachowaniu odpowiednich procedur, trwałość stylizacji może utrzymać się w nienaruszonym stanie nawet do 3 tygodni. Kolejną zaletą używania Semilac lakierów hybrydowych jest to, że pomimo trwałości nie są one szkodliwe dla płytki paznokci, więc po usunięciu starej warstwy można od razu przejść do aplikacji nowej. Dodatkowo, każdy Semilac lakier hybrydowy to także gwarancja wyrazistości kolorów.

Dlaczego warto?

Nic dziwnego, że produkty te są tak często wybierane nie tylko przez klientki indywidualne, ale także przez profesjonalistki z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Lakiery hybrydowe Semilac to z pewnością trafiona inwestycja, jako że w rzadko spotykany sposób łączą one w sobie zachwycający kolor, wysoką trwałość, bogactwo możliwości oraz subtelność działania. Sprawdź szeroki wybór lakierów hybrydowych Semilac i ceny w naszym dyskoncie. Zobacz także inne produkty, takie jak kuferki na kosmetyki i akcesoria czy cyrkonie na paznokcie.