Japoński Manicure Japoński Manicure zdobywa sobie w ostatnich latach coraz więcej zwolenniczek, które doceniają tę wywodzącą się ze starożytności metodę pielęgnacji paznokci. Stosowany w średniowieczu przez japońskie elegantki, Japoński Manicure pozwala przez 2 tygodnie zachować piękny połysk paznokci, które nie wymagają po jego zastosowaniu malowania, a w dodatku są niezwykle zadbane, gładkie i zdrowe.

Sklep internetowy Lilaróż - dyskont kosmetyczny działający online - oferuje zestawy do wykonywania profesjonalnego manicure japońskiego. Zestaw profesjonalny P.Shine zawiera specjalną pastę oraz puder P.Shine zawierające krzemionkę z Morza Japońskiego, witaminę A + E, keratynę i pyłek pszczeli, które skutecznie dbają o zdrowie paznokci, wzmacniając je i zapobiegając ich łamliwości. W zestawie, wystarczającym na wykonanie ok. 50 zabiegów, znajdują się także niezbędne akcesoria do wykonywania manicure japońskiego, jak pilniczki matowiące płytkę paznokcia i usuwające z niego warstwę tłuszczu oraz polerki, w efekcie stosowania których paznokcie odznaczają się efektownym połyskiem.

W ofercie sklepu internetowego Lilaróż znaleźć można również zestaw XL do wykonywanie manicure japońskiego. W nim także znajdziemy pielęgnującą pastę oraz puder Lily Angel, które dzięki znajdującym się w nich naturalnym składnikom zabezpieczają płytkę paznokcia. Ich zastosowanie wygładza skutecznie płytkę, niwelując powstające na niej nierówności oraz pęknięcia. W zestawie XL do wykonywania japońskiego manicure dostępne są również szpatułki plastikowe, pilniki i polerki dwustronne, a także irga w rolce, służąca do czyszczenia narzędzi z pyłu ścieranego w trakcie zabiegu.

Zestawy dostępne w asortymencie dyskontu kosmetycznego Lilaróż to nie tylko możliwość zadbania o swoje paznokcie metodą cenioną od czasów średniowiecznych, ale także atrakcyjne ceny hurtowe, w których można otrzymać produkty detaliczne. Akcesoria i kosmetyki dostępne w oferowanych zestawach odznaczają się trwałością i sprawdzonym, bezpiecznym składem, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.