Brwi Niesforne i brzydko układające się brwi to zmora wielu kobiet. A przecież to bardzo ważny element naszej twarzy, który powinien podkreślać urodę i wyeksponować piękno oczu i rzęs. Dzięki właściwej stylizacji i pielęgnacji można mieć je gęste, idealnie uformowane, o idealnym i naturalnym kształcie. Gabinety kosmetyczne i salony urody, które reprezentują wysoki poziom swoich usług, powinny zaopatrzyć się w profesjonalne produkty i akcesora do ich stylizacji.

Nasz sklep internetowy oferuje profesjonalne produkty do stylizacji paznokci, rzęs oraz brwi, które dedykowane są nowoczesnym salonom kosmetycznym i gabinetom urody. W naszym asortymencie znajdują się produkty służące do ich rekonstrukcji metodą włoskową, które wykonane są z jedwabiu i dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych i o różnych długościach. Ponadto proponujemy kleje, removery do usuwania nadmiaru kleju ze skóry i brwi, primery do odtłuszczania przed aplikacją, nożyki przeznaczone do ich regulacji oraz szczoteczki.

Wszystkie oferowane produkty są oryginalnie zapakowane i spełniają najwyższe normy jakościowe. Wyprodukowane przez znane i cenione marki są gwarantem długotrwałego użytkowania. Poprzez dogodny system online można dokonać potrzebnych zakupów szybko i wygodnie. Dzięki szybkiej dostawie każdy salon kosmetyczny może zaopatrzyć się w niezbędne produkty i akcesoria do profesjonalnej stylizacji brwi w sposób w pełni profesjonalny. Nasze usługi cechuje rzetelność i solidność oraz wyjątkowo korzystna cena.