Lampy Led/Uv Lampa LED do paznokci - must have!

W każdym gabinecie kosmetycznym powinna znajdować się jak najlepsza lampa LED do paznokci, aby można było oferować klientkom nowoczesne zabiegi wysokiej jakości. Dzięki zastosowaniu materiałów światłoutwardzalnych, uzyskuje się bowiem wyjątkowo trwały efekt. Tradycyjne lakiery, jeśli ich dotkniemy przed wyschnięciem, rozmazują się, a po upływie kilku dni zaczynają odpryskiwać.

Lampy UV do paznokci

Lampa UV do paznokci pozwoli wykonać manicure hybrydowy, który wygląda wyjątkowo naturalnie, a jednocześnie nie ulega tak szybkim zniszczeniom. Poza tym, otrzymujemy dodatkowe zabezpieczenie płytki, przez co nie będzie się ona łamać ani rozdwajać. Lakier pięknie lśni, uzyskując efekt tafli lustra. W naszej ofercie mamy również małe, przenośne lampy LED UV do paznokci, które bez trudu mieszczą się w damskiej torebce i perfekcyjnie nadają się np. na podróż.

Sprawdź także inne akcesoria do paznokci dostępne w naszym sklepie, które zwiększą komfort Twojej pracy (jeśli jesteś manicurzystką) lub wykonywania manicure dla siebie! M.in.  szczoteczki do paznokcifrezy i wiele innych!