Pilniki Proste 

Piękne i zadbane paznokcie wymagają odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych i stylizacyjnych. Aby prawidłowo o nie zadbać potrzebny jest zestaw różnych akcesoriów kosmetycznych, w tym pilniki proste. Dzięki uniwersalnej i wygodnej formie są one niezastąpione przy wykonywaniu manicure. Potrzebne są do modelowania zarówno krótkich, jak i długich paznokci naturalnych lub przedłużonych, a także do usuwania żelu lub akrylu z płytki paznokciowej, a nawet do delikatnego piłowania hybrydy.

Pilniki proste to modele o różnorodnym stopniu gradacji, które możesz dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Produkty te są idealną propozycją dla gabinetów kosmetycznych, które zajmują się wykonywaniem profesjonalnego manicure. Zakup poprzez nasz sklep internetowy jest wygodnym i przejrzystym procesem, co sprawia, że szybko otrzymasz zamówiony towar.

Znajdziesz tu dobrej jakości pilniki, o prostym i ergonomicznym kształcie, które zapewnią wysoki komfort pracy każdej stylistce paznokci. Oferujemy pilniki w różnych kolorach i zróżnicowane pod względem struktury. Dwustronne, papierowe, zebry, drewniane, a nawet bezpieczny pakiet pilników jednorazowych.
Wszystkie oferowane produkty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i gwarantują najwyższą jakość.na stronę