Szczoteczki Do Rzęs na stronę

Szczoteczki do rzęs w Dyskont Kosmetyczny

Jednorazowe szczoteczki do rzęs to profesjonalne produkty do rzęs naturalnych jak i przedłużonych. Świetnie rozczesują i układają rzęsy, co przy przedłużaniu rzęs pozwala na bezproblemową i dokładną aplikację kępek sztucznych rzęs, a w przypadku rzęs naturalnych - umożliwia estetyczne ułożenie rzęs w celu wykonanie perfekcyjnego makijażu. Poza tym szczotka do rzęs jest przydatna do nakładania preparatów pielęgnacyjnych na rzęsy. Tego typu produkty można także wykorzystać jako jednorazowe szczoteczki do tuszu. Są też niezbędne podczas robienia zdjęć rzęs, które przedstawiają efekt pracy kosmetyczki - rzęsy muszą być rozczesane, aby pięknie prezentowały się na zdjęciu ze zbliżeniem na oko. Jak widać szczoteczki do rzęs mają wiele zastosowań!

Szczoteczki silikonowe do rzęs i z włosia

Warto zwrócić uwagę, że w tym dziale można znaleźć przede wszystkim dwa rodzaje produktów - szczoteczki silikonowe do rzęs oraz tradycyjne szczoteczki do rzęs z włosia. Obecnie częściej stosuje się szczoteczki wykonane z silikonu, które są nieco droższe, ale wygodniejsze w użytkowaniu. Wykonanie z bardzo dobrej jakości silikonu zapewnia bezpieczeństwo oczom i delikatnej skórze wokół oczu. Szczoteczki do rzęs dostępne są w paczkach po kilka sztuk, dzięki czemu cena za jeden taki produkt z zestawu jest mniejsza. Oferujemy również wielokrotnego użytku pędzelki ze szczoteczką, które są sprzedawane pojedynczo. Wąskie, specjalnie wyprofilowane pędzelki ze szczoteczką są przeznaczone do farbowania i stylizacji brwi oraz rzęs - rozprowadzania henny na włoskach, nadawania im odpowiedniego kierunku i wyznaczania idealnego kształtu. Ponadto w tej kategorii produktów znajdują się mikroszczoteczki-aplikatory, które są potrzebne do aplikacji rzęs, służą do usuwania nadmiaru kleju i zdejmowania sztucznych rzęs. Są też pomocne podczas wykonywania makijażu. Mikroszczoteczki aplikatory można zakupić w zestawie 100 sztuk.

Starannie dobrana szczoteczka do rzęs może zdziałać cuda. Wybierz je do rozdzielania i układania rzęs wykonane z najwyższej jakości materiałów. Jednocześnie możesz zdecydować się na ciekawy wygląd tych akcesoriów - kupując szczoteczki w różnych niecodziennych odcieniach. Sprawdź również inne akcesoria do rzęs dostępne w naszym sklepie!