Manicure Proszkowy Bez Lampy na stronę

Komu przyda się manicure proszkowy bez lampy?

Manicure proszkowy, inaczej manicure tytanowy, jest alternatywą dla hybrydy. Nie wymaga używania lampy UV i nie niszczy płytki paznokcia. Paznokcie tytanowe są dużo „zdrowsze" niż paznokcie hybrydowe. To nie tylko sposób na bezpieczną, trwałą i efektowną stylizację paznokci, ale także na ich wzmocnienie od zewnątrz - manicure tytanowy stosowany jest jako metoda wzmacniania naturalnie cienkich i łamliwych paznokci, a jednocześnie pozwala uzyskać trwałość przy zachowaniu naturalnej grubości płytki paznokcia. Chcesz wykonać manicure tytanowy na swoich paznokciach lub zaproponować ten zabieg swoim klientkom? Postaw na sprawdzony sklep z lakierami tytanowymi i skompletuj niezbędny zestaw startowy.  

Co powinien zawierać zestaw do manicure tytanowego?

Nasz sklep online oferuje wszystkie niezbędne produkty do wykonania paznokci tytanowych. 

Jak wygląda ten zabieg i co jest potrzebne? Najpierw kształtujemy i polerujemy paznokcie pilnikiem. Po przygotowaniu paznokcia, nakładamy bazę do tytanu. Następnie specjalny proszek (puder) zawierający dwutlenek tytanu aplikuje się bezpośrednio na bazę, utrwalając go aktywatorem, który przyśpiesza wyschnięcie warstwy proszku. Całą stylizację tytanową nabłyszczamy topem do tytanu. Manicure proszkowy bez lampy utrzymuje się na paznokciach dłużej niż hybryda, bo aż do 4-5 tygodni i nie niszczy ich. Warto też podkreślić, że jest to bardzo szybka technika stylizacji paznokci, gdyż zabieg ten można wykonać w około 20 minut. 

Aby zagwarantować sobie jak najlepszy efekt stylizacji, tytanowy manicure powinien być aplikowany przy zastosowaniu markowych pudrów, co gwarantuje doskonałą konsystencję, idealną pigmentację, ekonomiczną wydajność i maksymalną trwałość, a zawarte w nich witaminy i minerały zapewniają wzmocnienie paznokci. W naszym sklepie online mamy same sprawdzone marki, w tym między innymi Cuccio. Wyselekcjonowane przez nas produkty spełniają potrzeby profesjonalnych stylistek paznokci, a także osób wykonujących manicure w domu.