Pilnik Półksiężyc/Łódka na stronę

Pielęgnacja paznokci wymagania zaopatrzenia się w niezbędne akcesoria kosmetyczne, dzięki którym będzie można zadbać o elegancki i efektowny manicure. Pilniki do paznokci to podstawowe narzędzia do pielęgnacji płytki paznokciowej, które znajdują się w każdej damskiej kosmetyczce. Są też nieodzownym elementem wyposażenia wszystkich salonów kosmetycznych, które zajmują się profesjonalną stylizacją paznokci.

Pilnik półksiężyc przeznaczony jest do podstawowej obróbki paznokcia i nadania mu pożądanego kształtu poprzez odpowiednie wymodelowanie. Nasz sklep internetowy oferuje wiele rodzajów tego rodzaju pilników, które posiadają różne stopnie gradacji. W swoim asortymencie posiadamy pilniki drobno, średnio i gruboziarniste. Dzięki temu, że pilniki są dwustronne są bardziej funkcjonalne i użyteczne.

Pilnik półksiężyc - w zależności od modelu - posiada bardzo wiele zastosowań. Idealnie nadaje się do skracania paznokci zarówno krótkich, jak i długich, naturalnych i tych przedłużonych. Jest niezastąpiony przy usuwaniu masy żelowej i akrylowej. Ponadto świetnie matowi paznokcie i przygotowuje je do dalszej stylizacji. W ofercie posiadamy również bezpieczne pilniki jednorazowe.
Oferowane produkty cechują się doskonałą jakością wykonania, są wytrzymałe, dzięki czemu gwarantują długi okres użytkowania.