Rzęsy Do Metody Objętościowej na stronę

Rzęsy do metody objętościowej

Piękne, gęste rzęsy, wpływające na bardzo kobiecy wygląd, to marzenie wielu pań. Niestety prawda jest taka, że większość pań posiada dość rzadkie rzęsy i nawet przy pomocy specjalnych kosmetyków do rzęs trudno jest satysfakcjonująco zwiększyć ich objętość. Zastanawiasz się jakie rzęsy do metody objętościowej wybrać? Niegdyś taki efekt można było osiągnąć jedynie przy pomocy rzęs na pasku. Jednak dzisiaj możliwości stylizacji rzęs są większe. By sprostać potrzebom klientek stworzono odrębną technikę zwiększającą objętość rzęs, w której wykorzystuje się tak zwane rzęsy objętościowe.

Zestawy kępek objętościowych

Oferowane w tej kategorii kępki do metody objętościowej dają najlepszy rezultat zagęszczenia. Umożliwiają uzyskanie maksymalnego efektu zagęszczenia bazując na małej ilości naturalnych rzęs klientki. Nie tylko zagęszczają linię rzęs, ale także optycznie otwierają oczy, ładnie podnoszą rzęsy, podkreślają spojrzenie i nadają twarzy atrakcyjnego, zmysłowego wyrazu. Gotowe kępki do metody objętościowej występują w wielu wariantach, co pozwala na ich dopasowanie do urody konkretnej klientki i efektu jaki chcemy otrzymać. Każde opakowanie rzęs zawiera zestaw kępek ułożonych na paskach, który wystarcza na wiele aplikacji. W jednym opakowaniu umieszczane są rzęsy tego samego typu. Rzęsy są bardzo łatwe w użyciu. Kępki przymocowane są na delikatnej taśmie samoprzylepnej, dzięki czemu można łatwo ściągać je z taśmy, zarówno pojedynczo jak i po kilka sztuk.

Rzęsy objętościowe oferowane przez nasz sklep są bardzo lekkie, nie obciążają i nie niszczą naturalnych rzęs klientki. Nie powodują dyskomfortu podczas noszenia. Z pewnością ich zaletą jest też bardzo naturalny wygląd. Każdej rzęsie nadany jest skręt, który powraca do stanu pierwotnego po odkształceniu, co jest zasługą wykonania z dodatkiem specjalnego materiału wpływającego na elastyczność i sprężystość. Ponadto kępki zapewniają długi okres noszenia bez odpadania.

Sprawdź też inne akcesoria do przedłużania rzęs w naszej ofercie, m.in: kleje do rzęsrzęsy porcjowane i w zestawach, a także wiele innych!