Sztuczne Rzęsy Sztuczne rzęsy, które wyglądają jak prawdziwe? Produkty najnowszej generacji jak najbardziej zapewniają taki rezultat. Dzięki zabiegowi zagęszczania i przedłużania rzęs można uzyskać wyjątkowy i trwały efekt, który podkreśli głębię spojrzenia i doda oczom blasku oraz niepowtarzalnej oprawy. Piękny i atrakcyjny makijaż w którym pierwszą rolą odgrywa profesjonalna stylizacja rzęs, wzbudzi zachwyt i przyciągnie zasłużoną uwagę. Każda kobieta może być gwiazdą, nie tylko na wieczornym przyjęciu, ale i w ciągu dnia.

Sklep internetowy Dyskont Kosmetyczny oferuje wysokiej jakości artykuły i akcesoria kosmetyczne do profesjonalnej stylizacji rzęs i paznokci, które dedykowane są salonom kosmetycznym, gabinetom urody i profesjonalnym stylistkom. Pośród różnorodnego asortymentu produktów do stylizacji oczu, znajdują się sztuczne rzęsy. Nasz sklep kosmetyczny proponuje praktyczne zestawy, które składają się z doskonałej jakości rzęs i kleju do aplikacji. To produkty, które idealnie nadają się do przedłużania naturalnych rzęs. Dają efekt elektryzującego i magnetycznego spojrzenia.  

Sztuczne rzęsy to modele o różnych kształtach, długości i grubości. Zamocowane na silikonowym paseczku są bardzo łatwe i wygodne w aplikacji, a przy tym nie powodują podrażnień oczu i zapewniają pełne bezpieczeństwo higieniczne. Zapakowane w wygodne pudełeczka prezentują się bardzo estetycznie. Ich ważną zaletą jest to, że mogą być ponownie wykorzystane, więc na pewno warto w taki produkt zainwestować. Rzęsy wyglądają bardzo naturalnie, są delikatne i lekkie, a jednocześnie trwałe, dzięki czemu każda stylizacja przy ich wykorzystaniu daje olśniewające wrażenie.

Wszystkie oferowane przez nas produkty cechuje najwyższa jakość i wyjątkowo korzystne ceny hurtowe. Dogodny system online stwarza doskonałą okazję do zrobienia zakupów tanio i wygodnie. Dzięki zakupom w naszym sklepie, każdy profesjonalny gabinet kosmetyczny i salon urody zaopatrzy się w najlepsze artykuły i akcesoria do stylizacji rzęs, szybko i komfortowo.