Micropigment Micropigmentacja jest metodą trwałego poprawiania urody, poprzez zagęszczanie brwi i rzęs i wydobycie ich naturalnego koloru, a także poprawy wyglądu ust, ich uwydatnienie i wzmocnienie konturów. Efekty takie można uzyskać poprzez wprowadzenie odpowiedniego koloru barwnika w okolice brwi, na rzęsy i usta. Takie zabiegi dają trwałe i piękne efekty, a ich skutkiem są wydatne i zmysłowe usta, gęste brwi i długie, efektowne rzęsy.

Nasz sklep internetowy posiada w swoim asortymencie wiele rodzaje produktów do wykonywania tego typu zabiegów. Jest nim micropigment, który jest przeznaczony do różnych typów cery i urody. Ofertę dedykujemy profesjonalnym salonom kosmetycznym, które zajmują się wykonywaniem zabiegów micropigmentacji.
W swoim sklepie mamy akcesoria do brwi i ust min. dobrze kryjące brązy, polecane dla blondynek o jasnej karnacji, popielatych blondynek o chłodnej karnacji, w kolorze czarnej kawy dla osób, które pragną mieć brwi w kolorze ciemnego grafitu, zaś na usta specyfiki w odcieniu fioletu dla pań o śniadej cerze czy transparentny róż dla uzyskania efektu warg muśniętych błyszczykiem.

Micropigment to produkt bardzo dobrej jakości, którego zastosowanie daje trwałe i piękne efekty, dzięki czemu każda kobieta może się poczuć wyjątkowo atrakcyjnie.