Podkładki Do Rzęs Profesjonalna stylizacja rzęs to nie tylko sztuczne rzęsy, ale wiele dodatkowych akcesoriów, które znacznie ułatwiają pracę stylistce. Dzięki ich zastosowaniu komfort klientki znacznie wzrasta, a kosmetyczka może sprawnie i fachowo przeprowadzić zabieg przedłużania rzęs. Dlatego tak ważne jest wyposażenie gabinetu kosmetycznego we wszystkie niezbędne kosmetyki, preparaty, akcesoria i funkcjonalne, przyjazne meble. Świadczenie usług na wysokim poziomie przyciąga bowiem wciąż nowe, zadowolone klientki.

Do stylizacji rzęs potrzebne są zarówno dobrej jakości rzęsy, jak i specjalistyczne akcesoria, takie jak pęsety, płatki pod oczy, kleje, podkładki do kleju i podkładki do rzęs. Nasz sklep internetowy oferuje wszystkie te produkty, a także wiele innych artykułów kosmetycznych, które znajdą zastosowanie w profesjonalnych salonach urody. Atrakcyjnie i oryginalnie zapakowane, spełniają najwyższe standardy wykonania.  

Nasza oferta obejmuje różnego rodzaju podkładki do rzęs, które wykonane są z trwałych i estetycznych materiałów. Podkładki lateksowe, magnetyczne, silikonowe czy z tworzywa to doskonałej jakości produkty, dzięki którym każda stylistka wykona swoją pracę sprawnie i fachowo. Takie akcesoria są niezbędne przy zabiegu przedłużania rzęs, gdyż specjalna powłoka zapewnia pewne i wygodne chwytanie rzęsy pincetą. Dzięki specjalistycznym gadżetom kosmetycznym, stylistka może precyzyjnie i sprawnie nałożyć rzęsy i okolić oczy efektownym wachlarzem.

Produkt jest dostępny w naszym sklepie online. Jest nie tylko komfortowy w użytkowaniu, ale i tani, ponieważ oferujemy ceny hurtowe.