Parafina Parafina kosmetyczna to doskonały środek na piękną skórę dłoni i stóp. Posiada nie tylko znakomite właściwości pielęgnacyjne, ale także lecznicze. Idealnie nadaje się także do kąpieli, ponieważ rozgrzewa stawy i niweluje przykre dolegliwości reumatyczne. Dzięki temu, że mocno rozgrzewa tkankę, jest niezastąpiona przy leczeniu odmrożeń, przez co zdecydowanie poprawia estetykę dłoni.

Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości produkt, a jest nim parafina kosmetyczna. Proponujemy bardzo skuteczne parafiny z witaminami A + E, które pięknie pachną melonem, pomarańczą, różą, jabłkiem z cynamonem, brzoskwinią, cytryną i truskawką, a także bezzapachowe. Oferowane produkty to specyfiki idealnie nadające się do poprawy kondycji skóry rąk i stóp, paznokci, a także do rozgrzewania ciała.

Zawarte w nich składniki odżywcze bardzo dobrze wpływają na skórę ciała, odpowiednio je nawilżając i regenerując podrażnienia. Dzięki oferowanej parafinie nawet bardzo szorstka i zniszczona skóra odzyskuje zdrowy wygląd i staje się gładka i bardzo przyjemna w dotyku. Dzięki substancjom nawilżającym i natłuszczającym kondycja dłoni, stóp i paznokci jest w idealnym stanie, gdyż efekty jej stosowania są natychmiastowe.