Palec Do Ćwiczeń Palec do ćwiczeń

Palec do ćwiczeń manicure dla stylistek oferowany w tej kategorii to gadżet umożliwiający trenowanie stylizacji paznokci. Ten niedrogi produkt pomaga początkującym stylistkom wprawić się w dziedzinę upiększania, malowania i zdobienia paznokci, bez narażania naturalnej płytki paznokciowej czy odstraszania potencjalnych klientek. Polecamy też wszystkim kosmetyczkom, które chcą udoskonalić swój warsztat tworzenia manicure, albo przećwiczyć nowe techniki lub produkty wchodzące właśnie do mody. 

Sięgnij po palec do treningu manicure i dojdź do perfekcji!

Palec do ćwiczeń jest odporny na działanie chemicznych środków wykorzystywanych przy manicure i pozwala na praktykę wykonywania paznokci metodą żelową lub akrylową (można go śmiało wkładać do lampy UV), a także do tradycyjnego manicure z użyciem zwykłych lakierów. Idealnie posłuży do ćwiczenia klasycznego manicure, jak i różnego rodzaju zdobień. W naszej ofercie znajdziesz palec do ćwiczeń na szablon oraz z kieszonką na tips. Warto zwrócić uwagę, że palec posiada od spodu lepką taśmę samoprzylepną umożliwiającą przytwierdzenie do blatu, dzięki czemu jest stabilny i nie rusza się podczas wykonywania paznokci, co ułatwia praktykę. Palce znakomicie odwzorowują dłoń prawdziwej klientki i są bardzo pomocne stylistkom. Z palcem do ćwiczeń udoskonalisz swoje umiejętności i wypróbujesz produkty do zabiegów manicure. Stając się perfekcyjna w tym co robisz, z pewnością zapracujesz na świetną opinię wśród klientek. 

Ciekawym rozwiązaniem jest też ręka do ćwiczeń z zestawem sztucznych paznokci, które mocuje się do dłoni poprzez system „klik". Ten gadżet można przykręcić do blatu stołu. Palce w ręce są ruchome, więc można je układać w taki sposób, jakby wykonywało się manicure na prawdziwej ręce. Sprawdź również akcesoria do paznokci i ozdoby do paznokci dostępne w naszym sklepie!