Ronney 

Ronney jest to firma kosmetyczna wywodzącą się z wysp a dokładniej Wielkiej Brytanii. Głównym celem oraz inspiracją jest połączenie angielskiego stylu, który na całym świecie jest uznawany jako bardzo elegancki, indywidualny i jednocześnie w małym stopniu ekscentryczny razem z kosmetykami. Kosmetyki tej firmy są dostępne jako podstawowe jednorazowe produkty, które zastosowanie znajdą w każdym gabinecie kosmetycznym oraz salonie fryzjerskim. Pomogę one stworzyć klimat samego centrum Londyńskiej ulicy.

Jakość produktów na najwyższym poziomie

Nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie bardzo dużo produktów tej marki. Znajdują one zastosowanie w profesjonalnych salonach fryzjerskich oraz w codziennym użytku. Bardzo częstym wyborem klientów jest wybór akcesoriów fryzjerskich marki Ronney takich jak: elastyczne kołnierze papierowe, fryzjerskie folie aluminiowe, silikonowe gumki do włosów, wsuwki do włosów z kulką, długie wsuwki do włosów, peleryny fryzjerskie jednorazowe i wielokrotnego użytku, spryskiwacze fryzjerskie, ręczniki fryzjerskie i inne. Pod tą kategorią można również znaleźć wiele przydatnych kosmetyków fryzjerskich marki Rooney np: bezpyłowe rozjaśniacze oraz szampony fryzjerskie, które znajdują zastosowanie oraz radzą sobie z każdym nawet najbardziej wymagającym zadaniem fryzjerskim. Oferta naszego sklepu posiada wiele więcej ciekawych i najlepszych na rynku produktów Brytyjskiej marki.

Profesjonalizm czyli Ronney

Brytyjską firmę produkującą akcesoria oraz kosmetyki doceniają fryzjerzy pracujący na całym świecie. Jeżeli chcesz sprawdzić w jaki sposób pielęgnują swoje włosy największe gwiazdy, które widzisz w telewizji oraz najlepsi fryzjerzy lub posiadasz swój własny salon fryzjerski i chcesz wprowadzić go wiele poziomów wyżej. To właśnie teraz nastała twoja kolej żeby sprawdzić produkty, które na pudełkach posiadają bardzo charakterystyczną flagę Wielkiej Brytanii oraz zakupić je w najniższych cenach na rynku oraz z szybką dostawą w naszych sklepach.

Posiadamy również wiele innych produktów do pielęgnacji włosów. Wszystko w naszym sklepie.na stronę

RONNEY Hair Ampoules Intensive Placenta - Ampułki Reconstructed Placenta (w opakowaniu 12 szt) RCH 00009

RONNEY Hair Ampoules Intensive ARGAN - Ampułki z olejekiem arganowym - Regeneracja + Wzmacnianie (w opakowaniu 12 szt) RCH 00012

RONNEY Hair Ampoules Intensive KERATINE - Ampułki z Keratyną do włosów suchych i zniszczonych (w opakowaniu 12 szt) RCH 00011, Rebuilding